UFC

(VIDEO) Efektowna kanonada z klinczu! Jamie Mullarkey ubił Devonte Smitha!

Jamie Mullarkey znokautował Devonte Smitha w drugiej rundzia podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W pierwszej rundzie Jamie Mullarkey (14-4) miał pewne problemy z szybkością i boksem Devonte Smitha (11-4), ale w drugiej rundzie podkręcił tempo, kończąc rywala.
W pierwszej rundzie szybszy Devonte Smith prezentował się lepiej pięściarsko, dosięgając rywala kilkoma ślicznymi kombinacjami oraz soczystymi lewymi prostymi. Polował też na kontrujące kolano na głowę – z pewnymi sukcesami. Jamie Mullarkey rewanżowa się przeciwnikowi głównie niskimi kopnięciami, starając się też wywierać presję. Chwilami nieźle balansował też, unikając ciosów Smitha. W końcówce rundy na chwilę przewrócił Amerykanina, obijając go przy ogrodzeniu.
Już w jednej z pierwszych akcji w drugiej rundzie Australijczyk zdzielił rywala srogim lowkingiem, który Amerykanin wyraźnie odczuł. Szala zwycięstwa zaczęła przechylać się na stroną Mullarkeya.

Australijczyk podkręcił tempo. Trafił rywala soczystym lewym, wyraźnie nim wstrząsając. Smith cofnął się na ogrodzenie. Tam z klinczu Mullarkey zasypał go gradem uderzeń – kolan na korpus, łokci na głowę, krótkich uderzeń na górę i na dół.Wyczerpany już i porozbijany Amerykanin tylko się zasłaniał, nie przejawiając większej woli walki. Po soczystym haku na korpus runął na deski, tam dający jasny sygnał sędziemu, że już pora.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Jamie Mullarkey odniósł tym samym drugie zwycięstwo z rzędu przez nokaut. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi 2-2.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button