Bez kategoriiUFC

(VIDEO) Jalin Turner rozbił i znokautował Jamiego Mullarkeya!

Jalin Turner odniósł w Las Vegas bardzo cenne zwycięstwo, nokautując podczas gali UFC 272 Jamiego Mullarkeya.




W starciu wieńczącym kartę wstępną gali UFC 272 w Las Vegas świetnie dysponowany Jalin Turner (12-5) znokautował w drugiej rundzie Jamie Mullarkeya (14-5).




Od pierwszych sekund kalkulacji wielkich z żadnej ze strony nie stwierdzono. Ruchliwy Mullarkey starał się przedzierać przez długie ręce Amerykanina, a ten opędzał się od niego ciosami prostymi. Obaj mieli swoje dobre momenty, obaj na moment sobą nawzajem wstrząsnęli. W klinczu i później w stójce Turner mocno jednak porozbijał Mullarkeya, dręcząc go długimi prostymi, kopnięciami na korpus i głowę oraz kolanami.

Twarz Australijczyka była już mocno rozbita, ale nie tracił on ducha walki. Skarcił kilka razy Amerykanina ślicznymi kontrami, a na koniec sfinalizował wreszcie obalenie – poprzednie Turner świetnie wybronił – spędzając na górze kilkadziesiąt sekund.



Od początku drugiej rundy Amerykanin rozdawał karty. Zdzieliwszy rywala srogim kontrującym kolanem na korpus, zagnał go uderzeniami na ogrodzenie, a tam ściął go z nóg precyzyjnym prawym sierpowym. Wyraźnie naruszony Australijczyk wylądował na deskach, chroniąc tylko głowę przed gradem kończących uderzeń rywala. Sędzia nie miał wyboru i przerwał zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1500303702527254534?s=20&t=TO8IwAfT1bUGcq0G9GQoDA




Dla 26-latka było to już czwarte zwycięstwo z rzędu – i czwarte przed czasem – które mocno zbliża go do czołowej piętnastki kategorii lekkiej UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button