UFC

(VIDEO) Jalin Turner rozbił i poddał Urosa Medicia!

Jalin Turner odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu, psując nieskazitelny dotychczas bilans Urosowi Mediciowi.

W wyróżnionej walce karty przedwstępnej gali UFC 266 w Las Vegas Jalin Turner (11-5) zadał pierwszą w karierze porażkę Urosowi Mediciowi (7-1).
Obaj zawodnicy rozpoczęli ostrożnie, ale gdy doszło do pierwszej wymiany, bomby poszły w ruch. Żaden nie trafił jednak czysto. Serb zdołał grzmotną rywala lowkingami na wysokości łydki, ale gdy poszukał kopnięcia na głowę, Turner wykorzystał okazję, przenosząc walkę do parteru.
Z pozycji bocznej ciasno kontrolował Serba, podczas gdy ten próbował wrócić na nogi. Po kilkudziesięciu sekundach Medic zdołał przy ogrodzeniu przenieść walkę do góry. Tam zdzielił rywala ładną kombinacją kickbokserską.

Amerykanin odpowiedział smagającym kopnięciem na korpus, następnie ślicznym krzyżowym kontrując lowkinga Medicia. Serba wyraźnie odczuł to uderzenie. Cofnął się na siatkę, gdzie zainkasował kolejny frontal na schaby i kombinacje na górę i na dół. Znalazł się w gigantycznych tarapatach, słaniając się na ogrodzeniu.Medic spróbował jeszcze kontry mocnym lewym i nawet trafił, ale nie był już w stanie odwrócić losów walki. Czując krew, Turner podkręcił tempo, szybkimi ciosami na głowę i korpus posyłając rywala na deski. Tam zaatakował bombami z góry. Medic oddał plecy. Turner zapiął ciasne duszenie, zmuszając rywala do poddania walki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla Jalina Turnera jest to trzecie zwycięstwo z rzędu – i trzecie przed czasem. Jego bilans w UFC wynosi 4-2.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button