PodcastUFC

(VIDEO) Jak pokonać na UFC 285 Jalina Turnera? Co do zyskania ma Mateusz Gamrot?

Analiza i typ na walkę Mateusza Gamrota z Jalinem Turnerem podczas sobotniej gali UFC 285 w Las Vegas.
Już w sobotę Mateusz Gamrot powróci do oktagonu amerykańskiego giganta, w ramach szlagierowo zapowiadającej się gali UFC 285 mierząc się z Jalinem Turnerem.

Skąd decyzja o wejściu na zastępstwo bez pełnego obozu przygotowawczego? Co do ugrania ma w tym starciu Polak? Jak walczy Amerykanin? Gdzie swoich szans powinien szukać Gamer? Szczegółowe omówienie pojedynku w poniższym nagraniu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

  1. Nie ukrywam, że od Mateusza oczekuje bardzo agresywnego grapplingu, jak w wykonaniu Armana z Ismagulowem. Tutaj nie ma co bawić się w wymiany stójkowe, badać się, tylko zakasać rękawy i od pierwszej akcji siąść na Tarantuli i agresywnie dążyć do klinczu.

    Wyłączając szybkie skończenie Stephensa i pokonanie najsłabszego z dotychczasowych rywali Holzmana, Mateusz przegrywał wszystkie pierwsze rundy: z Kutateladze, Ferreirą, Tsarukyanem i Dariuszem.

    O ile mogłem kupić na początku narracje, że do premierowej walki Gamer był przyzwyczajony do pieciorundówek, tak zaczynam odnosić wrażenie że zbyt badawczo i z rezerwą zaczyna pojedynki.

    Oby ta walka wyłamała się z tych schematów.

Dodaj komentarz

Back to top button