UFC

(VIDEO) Jack Della Maddalena nie do zatrzymania! Australijczyk zdeklasował Danny’ego Robertsa!

Fantastycznymi umiejętnościami – przede wszystkim pięściarskimi – ponownie błysnął Jack Della Maddalena, który znokautował w Las Vegas Danny’ego Robertsa.

Kapitalnie dysponowany Jack Della Maddalena (13-2) zdemolował Danny’ego Robertsa (18-7) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Maddalena zdzielił Robertsa soczystymi ciosami – prostymi i sierpami – na otwarcie walki. Brytyjczyk odpowiedział srogim lowkingiem, ale chwilę potem zainkasował kolejne precyzyjne i szybkie kombinacje. Australijczyk zamknął rywala na ogrodzeniu, tam zasypując go pięknymi kombinacjami na korpus i głowę. Roberts przetrwał, trafiając jeszcze kolanem na głowę na rozerwanie klinczu.

Przewaga Maddaleny była jednak niepodważalna – Australijczyk ponownie dosięgnął Brytyjczyka kanonadą precyzyjnych uderzeń, posyłając go na deski. Rzucił się za nim z dobitką, ale Roberts przetrwał i walka wrócił na nogi.

Obraz walki nie uległ jednak zmianie. Maddalena trafiał rywala ślicznymi prostymi, ciasnymi sierpami, okolicznościowo polując na kopnięcia. Inicjował ataki, kontrował, bardzo chętnie atakował doły. Dobrze wybronił się przed zapaśniczymi próbami zdesperowanego już Brytyjczyka.

W końcu ponownie rzucił bezradnego Robertsa na ogrodzenie, gdzie zasypał go gradem dokładnych uderzeń na korpus i głowę, ponownie posyłając go na deski. Tym razem Brytyjczyk do gry już nie wrócił, ubity przez Australijczyka.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/PureKnockouts/status/1594088200875958272?s=20&t=S0bUYhCNV2WklAJw8R9KPg

Dla Jacka Delli Maddaleny było to trzecie zwycięstwo z rzędu pod sztandarem UFC. Wszystkie odniósł przez nokauty w pierwszych rundach. Do akcji Australijczyk chce powrócić w ramach lutowej gali UFC 284 w Perth.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button