KSWPolskie MMA

(VIDEO) Ivan Erslan rozbił Przemysława Mysialę w pierwszej rundzie!

Ivan Erslan nie dał żadnych szans Przemysławowi Mysiale, nokautując Polaka w pierwszej rundzie.

Ivan Erslan (10-1) rozbił w pierwszej rundzie Przemysława Mysialę (24-11) podczas gali KSW 61 w Gdańsku.
Erslan rozpoczął od lewego prostego. Mysiala spróbował kombinacji sierpów, ale bez powodzenia. Jab Chorwata doszedł celu. Erslan był nieco agresywniejszy. Kąsał rywala ładnym lewym prostym, dobrze kontrolując dystans. Mysiala czaił się na kontrujący lewy sierp, ale bez powodzenia.

Chorwat poszukał kombinacji lewego prostego z sierpowymi – i trafił, ale Mysiala oddał krótkim sierpem. Erslan nieustannie kąsał Polaka lewym prostym, ale w końcu zainkasował ładną kontrę prawym sierpem. Minęła połowa pierwszej rundy.
Mysiala niespodziewanie poszukał obalenia, które spróbował sfinalizować bitym zza pleców łokciem. Przewrócił rywala, ale tylko na chwilę. Chorwat natychmiast wrócił na nogi. Tam jednak Mysiala podkręcił tempo, trafiają czystym lewym prostym, który Erslan wyraźnie odczuł.

Jednak Chorwat szybko doszedł do siebie, odpowiadając własnymi uderzeniami. Zamknął naruszonego Polaka na siatce, tam rozpuszczając sierpy. Polak wylądował na deskach, ale zdołał wrócić na nogi. Czując jednak krew, Erslan kontynuował natarcie, kombinacją sierpowych raz jeszcze posyłając Mysialę na deski i atakując uderzeniami z góry – nie dał tym samym wyboru sędziemu, który przerwał zawody.

Ivan Erslan powrócił tym samym na zwycięskie tory po mistrzowskiej porażce z Tomaszem Narkunem.Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 61: Pudzian vs. Juras – wyniki, relacja i punktacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button