Bez kategoriiUFC

(VIDEO) Islam Makhachev zdominował i ubił Bobby’ego Greena

W pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w Las Vegas Islam Makhachev poturbował i rozbił Bobby’ego Greena.
W walce wieczoru gali UFC FN Islam Makhachev (22-1) zdominował i ubił w pierwszej rundzie Bobby’ego Greena (29-13-1), który wziął ją w zastępstwie za kontuzjowanego Beneila Dariusha.
Islam rozpoczął od wysokiego kopnięcia, które śmignęło po głowie Greena. Poprawił niskim kopnięciem, potem smagającym na korpus. Rozpuścił ręce, próbując złapać rywala w klincz. Amerykanin wyrachowany, czaił się, szukał prostych, próbując utrzymać dystans. Ręce opuszczone nisko.

Makhachev w końcu zamknął go na ogrodzeniu, wściekle pracując nad obaleniem. Green bronił się nieźle, ale w końcu Dagestańczyk ułożył go na plecach przy ogrodzeniu. Bobby wił się, jak mógł, ale nie był w stanie zrzucić z siebie Islama.Makhachev spróbował zapiąć kimurę, wykorzystując tę technikę, aby przedrzeć się do dosiadu. Green oddał plecy, próbując wracać na nogi. Został rozciągnięty i ubity uderzeniami.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1497759284465184770?s=20&t=GqWoUYQn1jipn2I4VSr_kw

Po walce rozpędzony serią dziesięciu zwycięstw Makhachev zapowiedział, że interesuje go teraz wyłącznie pojedynek o tytuł mistrzowski kategorii lekkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. @Bartłomiej Stachura
    Nie uważasz, że sędzia powinien zatrzymać walkę chwilę wcześniej i ukarać Islama punktem za łapanie się siatki? Bobby był blisko powrotu na kolana w żółwiu i przytrzymanie się siatki przez Islama uniemożliwiło mu to. Następnie mając pod sobą rozbitego już rywala Dagestańczyk ponownie chwyta się siatki na dosłownie 2-3 sekundy przed przerwaniem sędziego i do momentu jego interwencji Islam cały czas trzyma się siatki.

Dodaj komentarz

Back to top button