UFC

(VIDEO) Islam Makhachev zdeklasował i poddał Dana Hookera!

Islam Makhachev nie dał najmniejszych szans Danowi Hookerowi, dominując i poddając Nowozelandczyka w pierwszej rundzie.
Islam Makhachev (21-1) zaprezentował wyborną formę, deklasując zapaśniczo i poddając Dana Hookera (21-11) podczas gali UFC 267 w Abu Zabi.
Makhachev wywarł presję od pierwszych sekund, zmuszając Hookera do pracy po łuku. Śliczny kros Dagestańczyka. Kolejne dobre ciosy, po których poszedł w nogi Nowozelandczyka, kładąc go z dziecinną łatwością na plecach. Islam świetnie wykluczył rękę rywala przy obaleniu. Trafił do półgardy, za siatką mając Khabiba Nurmagomedova.

Były mistrz instruował dokładnie swojego przyjaciela, który z czasem przedarł się do półgardy. Tam zaczął pracować nad wybraniem ręki zabetonowanego Nowozelandczyka, aby zaatakować kimurą. W końcu dopiął swego, chwytając mocno. Zaczął zawijać rękę nieboraka za jego plecy…Noga za głowę!!!” – wykrzyczał z narożnika Nurmagomedov. Tak też uczynił natychmiast Makhachev, jeszcze wzmacniając uchwyt! Ręka Hookera powędrowała daleko za jego plecy! Nowozelandczyk odklepał, co Dagestańczyk od razu zasygnalizował sędziemu!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Islam Makhachev odniósł tym samym już dziewiąte zwycięstwo z rzędu, nie ukrywając w wywiadzie po gali mistrzowskich aspiracji. Zaapelował o walkę o złoto ze zwycięzcą konfrontacji Charlesa Oliveiry z Dustinem Poirierem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 5

Dodaj komentarz

Back to top button