(VIDEO) Islam Makhachev zdeklasował i poddał Dana Hookera!

Islam Makhachev nie dał najmniejszych szans Danowi Hookerowi, dominując i poddając Nowozelandczyka w pierwszej rundzie.
Islam Makhachev (21-1) zaprezentował wyborną formę, deklasując zapaśniczo i poddając Dana Hookera (21-11) podczas gali UFC 267 w Abu Zabi.
Makhachev wywarł presję od pierwszych sekund, zmuszając Hookera do pracy po łuku. Śliczny kros Dagestańczyka. Kolejne dobre ciosy, po których poszedł w nogi Nowozelandczyka, kładąc go z dziecinną łatwością na plecach. Islam świetnie wykluczył rękę rywala przy obaleniu. Trafił do półgardy, za siatką mając Khabiba Nurmagomedova.

Były mistrz instruował dokładnie swojego przyjaciela, który z czasem przedarł się do półgardy. Tam zaczął pracować nad wybraniem ręki zabetonowanego Nowozelandczyka, aby zaatakować kimurą. W końcu dopiął swego, chwytając mocno. Zaczął zawijać rękę nieboraka za jego plecy…Noga za głowę!!!” – wykrzyczał z narożnika Nurmagomedov. Tak też uczynił natychmiast Makhachev, jeszcze wzmacniając uchwyt! Ręka Hookera powędrowała daleko za jego plecy! Nowozelandczyk odklepał, co Dagestańczyk od razu zasygnalizował sędziemu!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Islam Makhachev odniósł tym samym już dziewiąte zwycięstwo z rzędu, nie ukrywając w wywiadzie po gali mistrzowskich aspiracji. Zaapelował o walkę o złoto ze zwycięzcą konfrontacji Charlesa Oliveiry z Dustinem Poirierem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

 1. cesellolaroma

  31 października 2021 at 00:22

  Niedługo będzie mistrzem.

 2. czungumangu

  31 października 2021 at 00:35

  Jedyne czego brakuje Mahaczewi to metalu i zimnej głowy. Ten którą ma Khabib czy Ankalaev. Reszta gra, jeśli ktoś mu nie wejdzie do głowy Islam idzie po pas

 3. silas

  31 października 2021 at 00:55

  Gifowa reakcja Hookera na twitterze tylko potwierdza, że wszedł do tej walki tylko ze względu na kasę. Wiedział, że będzie egzekucja.

 4. bulizzor

  31 października 2021 at 13:01

  Przyszły mistrz.

 5. Majster900

  1 listopada 2021 at 17:46

  Ja mam wrażenie że on dużo szybciej wyczuwa moment w którym obalić , niż Nurma . Robi to perfekcyjne i diabelnie szybko .

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply