UFC

(VIDEO) Idzie po Adesanyę! Fantastyczne latające kolano! Alex Pereira znokautował Andreasa Michailidisa!

Wyborny kickbokser Alex Pereira rozpoczął przygodę z UFC od zwycięstwa z Andreasem Michailidisem.

W starciu wieńczącym kartę wstępną gali UFC 268 w Nowym Jorku dwukrotny kickbokserski pogromca Israela Adesanyi Alex Pereira (4-1) znokautował Andreasa Michailidisa (13-5).

Pereira rozpoczął od przepuszczenia niskiego kopnięcia Michailidisa i trafienia własnym. Spokoje tempo, środek oktagonu. Lowking Brazylijczyka doszedł celu, Greka przeszył powietrze. Pereira spróbował kombinacji 1-2, ale jego uderzenia nie doszły celu.

Grek zszedł Brazylijczykowi do nóg, szukając obalenia. Sfinalizował je, ale tylko na chwilę – Pereira wrócił na nogi, ale z uwieszonym u bioder Michailidisem. Grek zaszedł rywalowi za plecy przy ogrodzeniu, ale nie był w stanie go przewrócić. Pereira wrócił na nogi, ale nadal był przyszpilony plecami do ogrodzenia w klinczu. W końcu sędzia rozerwał klincz i walka wróciła na środek oktagonu.

Pereira ruszył agresywnie z kombinacją 1-2, ale Michailidis wpadł na niego z uderzeniami, znów wbijając rywala w ogrodzenie. Utrzymał go tam do końca pierwszej rundy.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Drugą rundę Pereira rozpoczął od próby kopnięcia na głowę, ale nie trafił czysto. Uniknął niskiego kopnięcia ze strony Michailidisa.

Widząc, że ma sporo miejsca, Brazylijczyk rozpędził się, atakując latającym kolanem po przekroku – i trafił czysto, jeszcze rękami ściągając głowę Greka! Michailidis runął na deski, okrutnie naruszony! Pereira nie chciał dobijać, ale sędzia nie przerwał zawodów, wobec czego ominąwszy nogi przeciwnika, Poatan potraktował go kilkoma młotami z góry, kończąc zawody.


https://twitter.com/ufcarabsmedia/status/1457162513037107208?s=20

Nieukrywający mistrzowskich aspiracji w wadze średniej 34-latek wkroczył tym samym z nie lada przytupem do UFC.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button