UFC

(VIDEO) Idealny cios! Billy Goff znokautowa Yusaku Kinoshitę w pierwszej rundzie podczas gali UFC Singapur!

Billy Goff znokautował Yusaku Kinoshitę idealnie wymierzyonym ciosem prostym na korpus, pomimo iż do tego momentu to Japończyk rozdawał karty w oktagonie.
Debiutujący w organizacji Billy Goff (9-2) znokautował faworyzowanego Yusaku Kinoshitę (6-3) podczas gali UFC Fight Night w Singapurze.
Od początku walki Amerykanin starał się wywierać presję, tu i ówdzie poszukując sprowadzeń. Skutecznie okopywał wewnętrznymi lowkingami wykroczną nogę odwrotnie ustawionego Japończyka.

Rzecz jednak w tym, że Kinoshita był znacznie skuteczniejszy, regularnie kontrując niskie kopnięcia Amerykanina. Po kilku minutach walki twarz Goffa była już porozbijana. Japończyk dobrze pracował też kopnieciami frontalnymi na korpus.

Goff broni jednak nie składał, nadal wywierając presję. W końcu zdołał zamknąć Kinoshitę na ogrodzeniu, gdzie trafił go prawym prostym na splot słoneczny. Japończyk od razu runął na deski, nie przejawiając ochoty na dalszą walkę. Goff skończył zawody młotami z góry.Billy Goff rozpoczął tym samym przygodę z UFC od efektownego zwycięstwa.

Yusaku Kinoshita doznał drugiej kolejnej porażki przed czasem i jego bilans pod sztandarem amerykańskiego giganta wynosi 0-2.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button