UFC

(VIDEO) Gra do jednej bramki! Bo Nickal zdominował i poddał Jamiego Picketta!

Uznawany za nie lada talent Bo Nickal rozpoczął przygodę z UFC od zwycięstwa z Jamie Pickettem podczas gali UFC 285.

W pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 285 w Las Vegas debiutujący w oktagonie Bo Nickal (4-0) – największy bukmacherski faworyt całego wydarzenia – dopełnił formalności, pokonując Jamiego Picketta (13-9).

Przestrzeliwszy kopnięciem – wylądował po nich na deskach – Nickal poszedł w zapasy. Początkowo Pickett świetnie się wybronił, ale nie był w stanie wydostać się. W rezultacie Bo przewrócił Jamiego, który próbował zrywać się do stójki. I wrócił przy ogrodzeniu, gdzie Nickal przeniósł jednak walkę do parteru – choć Pickett protestował, sugerując, iż otrzymał kolano w krocze.

Gdy Pickett próbował wracać na nogi, Nickal przechwycił jego szyję, zaciągając go z powrotem do parteru. Tam szybko utorował sobie drogę do trójkąta rękami. Pickett bronił się przez dobre dwie minuty, podczas gdy Nickal poprawiał uchwyt. W końcu poprawił na tyle, że Pickett poddał pojedynek.

https://twitter.com/anotherFTBacct/status/1632221344950784001?s=20

W wywiadzie udzielonym po gali 27-latek zapowiedział nie tylko marsz po tytuł mistrzowski kategorii średniej ale także status najlepszego zawodnika w historii.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button