UFC

(VIDEO) Gdy się ocknął, próbował walczyć z sędzią! Brutalny nokaut w Londynie w wykonaniu Yanala Ashmoza!

Yanal Ashmoz przywitał się z UFC z nie lada przytupem, brutalnie nokautując Sama Pattersona w ramach londyńskiej gali UFC 286.
Yanal Ashmoz (7-0) uciszył publiczność w Londynie, w karcie wstępnej gali UFC 286 brutalnie nokautując w pierwszej rundzie Sama Pattersona (10-2-1).
Początek walki był niespieszny. Obaj zawodnicy byli czujni, uważni. W końcu Brytyjczyk zaatakował niskim kopnięciem, co okazało się fatalne w skutkach. Zawodnik z Izraela przechwycił jego nogę lewą ręką, a prawą poszukał kontry – nie trafił, ale gdy Patterson leciał na deski, wytrącony z równowagi, Ashmoz puścił jego nogę i grzmotnął go potężnym lewym sierpem! Brytyjczyk z hukiem runął na deski, a Izraelczyk dopadł go z bombami!

Sędzia Marc Goddard okazał się wyjątkowo cierpliwy, pozwalając agresorowi obijać swoją ofiarę tak długo, aż ta straciła przytomność.

Gdy Brytyjczyk się ocknął, porozbijany, nadal próbował walczyć z sędzią i oficjelami, nie zdając sobie sprawy z tego, co się przed chwilą wydarzyło. Dopiero jego trener zdołał uświadomić mu, że jest już po wszystkim.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button