Oktagon

(VIDEO) Fatalne złamanie nogi! Mateusz Strzelczyk zmasakrowany na OKTAGON 44!

Nieprawdopodobną odpornością wykazał się Mateusz Strzelczyk w starciu z Rafaelem Xavierem, kończąc jednak zawody w fatalnym stanie – okrutnie porozbijany i ze złamaną nogą.
Mateusz Strzelczyk (14-14-1) został okrutnie porozbijany przez Rafaela Xaviera (12-7) podczas gali Oktagon 44 w Oberhausen, kończąc zawody ze złamaną nogą. Nie popisał się też sędzia pojedynku, który wykazał się niebywałą cierpliwością i wyrozumiałością.
W pierwszej rundzie Polak przeszedł prawdziwe piekło. Xavier posłał go na deski potężnymi prawymi, później niemiłosiernie obijając. W pewnym momencie nasz zawodnik popełni błąd, gdy znalazł się na górze – poszukał bowiem skrętówki, tracąc pozycję.

Przez kilka następnych minut rozsierdzony Niemiec terroryzował naszego zawodnika kanonadą uderzeń. Wydawało się kilka razy, że sędzia za chwilę przerwie zawody, ale Strzelczyk sobie tylko znanym sposobem przetrwał. Nie dał się też udusić, pomimo iż wydawało się, że Xavier jest o włos od zmuszenia go do poddania.

Na początku drugiej odsłony Mateusz miał swoje momenty. Rafael był bowiem wyczerpany próbami skończenia Polaka. Jednak kolejne ciosy na głowę oraz uderzenia na korpus – szczególnie potężne kolano – mocno wstrząsnęły Strzelczykiem. Ponownie wydawało się, że słaniający się Polak zostanie skończony, ale tak się nie stało. Pomimo iż zainkasował jeszcze masę uderzeń, to również wyczerpany Xavier nie zdołał zakończyć zawodów w rundzie drugiej.W trzeciej rundzie tempo walki wyraźnie spadło. Charakterny Polak starał się wywierać presję, poszukując okolicznościowych cepów, ale ledwie trzymał się na nogach. Niemiec także był okrutnie zmęczony, ale gdy wyprowadzał uderzenia, trafiał. Kilka razy grzmotnął potężnymi lowkingami, zmuszając Strzelczyka do opierania ciężary ciała na tej tylnej, prawej.

W końcówce zawodów obaj zawodnicy wyprowadzili kopnięcia. Doszło do kolizji – Brazylijczyk trafił kolanem w nogę Polaka. Mateusz cofnął się, wyraźnie odczuwając ból. Gdy oparł ciężar ciała na prawej nodze, ta nie wytrzymała. Runął na deski z grymasem bólu na twarzy. Nawet jednak w tym momencie sędzia nie wkroczył do akcji – walkę przerwał Xavier, który zauważył, że noga Strzelczyka nie wytrzymała.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button