UFC

(VIDEO) Fatalna kontuzja! Yair Rodriguez pokonał Briana Ortegę!

Świetnie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Yairem Rodriguezem i Brianem Ortegą, który zwieńczył galę UFC FN w Long Island, zakończył się w rozczarowujący sposób.
W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Long Island Yair Rodriguez (14-3) pokonał faworyzowanego Briana Ortegę (15-3).
Rodriguez zdzielił Ortegę trzema soczystymi krzyżowymi na otwarcie walki. Amerykanin wywierał jednak mocną presję. Odpowiedział mocnym lewym. Meksykanin hasał po łuku, atakując kombinacjami, które kończył niskimi kopnięciami. Ortega wpadł w klincz, szukając obalenia. Yair dobrze bronił się przy ogrodzeniu. Nie był jednak w stanie wydostać się spod siatki. W końcu Meksykanin wydostał się, powstrzymując obalenie rywala.

Soczysty prawy wylądował na szczęce Ortegi. Kopnięcie również. Rozbijany w stójce Ortega natychmiast poszedł w zapasy. Tym razem zdołał w końcu przewrócić Rodrigueza, ale ten od razu zaczął się kręcić w parterze, pomimo iż wylądował na plecach. Wydostając się z próby balachy, T-City… wybił bark! Runął na plecy z grymasem bólu wymalowanym na twarzy. Koniec!Zwycięzca zapowiedział po walce gotowość do stanięcia do rewanżu z Brianem Ortegą, choć zaznaczył, że celuje teraz w konfrontację z mistrzem Alexandrem Volkanovskim.

Rozczarowany T-City wyraził natomiast nadzieję, że jeśli jednak Pantera starcia z Australijczykiem nie dostanie, da mu od razu rewanż.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button