UFC

(VIDEO) Fantastyczne kombo w kontrze! Manuel Torres po ostrej jatce znokautował Franka Camacho!

Z nie lada przytupem zadebiutował w UFC Manuel Torres, który po świetnej walce znokautował w pierwszej rundzie weterana Franka Camacho.

Krótkie ale kapitalne i intensywne widowisko dali Manuel Torres (13-2) i Frank Camacho (22-10) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Od początku zawodów obaj zawodnicy wdali się w ostre wymiany w stójce, uderzając z morderczymi intencjami. Torres dobrze korzystał z przewagi zasięgu, nie stroniąc od soczystych prostych, także w krótkich kombinacjach. Camacho nie pozostawał mu jednak dłużny, dosięgając Meksykanina kilkoma uderzeniami w półdystansie.

To jednak Torres dyktował warunki gry, zmuszając rywala kilka razy do poszukania obalenia. Meksykanin kapitalnie jednak wybronił się przed podejściami zapaśniczymi Camacho.

Będąc aktywniejszy, szybszym i precyzyjniejszym, Torres coraz częściej przedzierał się przez podwójną gardę przeciwnika – korzystał z prostych, sierpowych, podbródków, także w kombinacjach.

W końcu kapitalnie przepuścił atak prawym ze strony Camacho, odpowiadając kombinacją lewego i prawego sierpowych, bitych nieco z bioder. Oba uderzenia doszły jednak czysto celu – Guamczyk runął na deski.

Manuel Torres spróbował ruszyć za mocno naruszonym rywalem, ale uniemożliwił mu to przerywający zawody nieśmiało, bez żadnego przekonania Herb Dean.

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1525671183890407424?s=20&t=s0GaGFfneKrdTlYeMLYWAA

27-letni El Loco odniósł tym samym czwarte z rzędu zwycięstwo przez skończenie w pierwszej rundzie.

Dla powracającego do akcji po 2-letniej przerwie Franka Camacho była to trzecia z rzędu przegrana.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button