(VIDEO) Fantastyczna kontra! Ian Garry znokautował Jordana Williamsa! Chce iść śladami Conora McGregora!

Uznawany za wielki talent i następcę Conora McGregor 23-letni Ian Garry rozpoczął przygodę z UFC od efektownego nokautu na Jordanie Williamsie.
W wyróżnionej walce karty przedwstępnej gali UFC 268 w Nowym Jorku Ian Garry (8-0) miał na początku pewne problemy z Jordanem Williamsem (9-6), ale w końcówce pierwszej rundy efektownie znokautował Amerykanina.
Początek walki należał zdecydowanie do Williamsa, który zdzielił Garry’ego dobrymi lowkingami i mocnymi ciosami, karcąc młodziana za próby unikania uderzeń na odchyleniu. Walka trafiła później na jakiś czas w klincz, gdzie Williams próbował obalić Garry’ego – ale bez powodzenia.

Gdy akcja przeniosła się na środek, Irlandczyk zaskoczył rywala ładnym kopnięciem na głowę w kontrze, ale nadal w jego poczynaniach było sporo chaosu. Inkasował ciosy, cofając się z nisko opuszczonymi rękami.Wszystko to do czasu. W ostatnich sekundach Williams poszedł bowiem agresywnie za Garrym, który tym razem dobrze zszedł do boku, zatrzymał się i… Wypalił soczystym prawym krzyżowym w kontrze, okrutnie naruszając Amerykanina. Dopadł do niego z kolejnym prawym, kończąc zawody.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Tym samym 23-latek rozpoczął przygodę z UFC z nie lada przytupem, zapowiadając później w wywiadzie w oktagonie marsz po tytuł mistrzowski wagi półśredniej.
Dla Jordana Williamsa był to prawdopodobnie ostatni występ pod banderą UFC. Jego bilans tamże wynosi bowiem obecnie 0-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply