KSWPolskie MMA

(VIDEO) Emil Weber Meek ubił w drugiej rundzie Kacpra Koziorzębskiego!

Debiutujący pod banderą KSW Emil Weber Meek nie miał łatwej przeprawy z Kacprem Koziorzębskim, ale ostatecznie pokonał Polaka w drugiej odsłonie.

Kacper Koziorzębski (8-5) miał dobre momenty w walce z Emilem Weberem Meekiem (10-6) podczas gali KSW 74 w Ostrowie Wielkopolskim, ale ostatecznie przegrał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.

Na otwarcie walki Koziorzębski dwukrotnie grzmotnął Meeka w kontrach. Norweg co i rusz zrywał się z ostrymi szarżami, rozpuszczając ostre sierpy. Koziorzębski dobrze pracował na nogach, unikając większości ataków – polował też na kontry. Meek trafił mocnym ciosem na korpus.

W szermierce na pięści to jednak szybki, dobrze pracujący na nogach Polak radził sobie lepiej – trafiał szczególnie frontalami na korpus, okopując też wykroczną nogę Meeka. Srogi podbródek autorstwa Koziorzębskiego doszedł celu! Meek poszedł w zapasy, przewracając Polaka. Nasz zawodnik wrócił na nogi, ale pozostał na siatce, gdzie kontrolował go i okolicznościowo obijał Meek. W końcówce walka trafiła na środek klatki – tam Kacper trafił w kontrze.

Norweg ruszył do ostrych ataków od początku rundy drugiej. Wybroniwszy się, Koziorzębski zaczął przejmować stery walki w swoje ręce – trafiał kopnięciami na korpus i lowkingami, dobrze pracując też przednią ręką.

Jednak w jednej z kolejnych szarż Norweg ponownie zdołał zamknąć Polaka na ogrodzeniu, gdzie rozpuścił ostre cepy – i jednym z nich mocno naruszył naszego zawodnika! Koziorzębski próbował uciekać, łapać dystans, ale zainkasował kolana na głowę, które okrutnie go rozcięły. Meek przewrócił Koziorzębskiego, unieruchamiając go przy ogrodzeniu i wykluczając mu rękę. Rozpuścił pięści, okładając Polaka.

Kacper z czasem wyrwał rękę, ale nadal znajdował się w fatalnym położeniu, inkasując kolejne bomby z góry. W końcu widząc, że Polak nie jest w stanie poprawić swojego położenia, sędzia Łukasz Bosacki przerwał zawody.

Emil Weber Meek przerwał tym samym czarną serię czterech porażek, odnosząc pierwsze od prawie sześciu lat zwycięstwo.

Dla Kacpra Koziorzębskiego była to trzecia przegrana w ostatnich czterech występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button