UFC

(VIDEO) „Dziadek jest z ciebie dumny!” – dziadek młodej gwiazdy UFC celebruje zwycięstwo wnuczka

Do przestrzeni medialnej trafiło ujmujące nagranie, na którym dziadek Ilii Topurii celebruje ostatnie zwycięstwo wnuczka w UFC.

Gdy tydzień temu niezwykle utalentowany Ilia Topuria wchodził do oktagonu na walkę z Damonem Jacksonem w ramach gali UFC Fight Night w Las Vagas, w Gruzji zegar wskazywał godzinę 4:30 rano. Nie przeszkodziło to jednak dziadkowi 23-latka, który rozsiadł się przed telewizorem, obserwując zmagania wnuczka.

Gdy kapitalnie tamtego dnia usposobiony Ilia znokautował Amerykanina po niespełna trzech minutach rywalizacji, jego dziadek oraz siedzący obok drugi wnuczek – a może już prawnuczek? – wpadli w ekstazę!

– Ludzie! – krzyczał dziadek. – Ludzie! Świetna robota! Świetna robota! Posłał go na deski!

Szybko przed ekran zawitała też babcia – prawdopodobnie! – zawodnika, z szeroki uśmiechem klaszcząc w dłonie.

– Dziadek jest z ciebie dumny! Ludzie! Posłał go na deski!

Ilia Topuria urodził się co prawda w Niemczech, a mieszka w Hiszpanii, ale jego rodzicami są Gruzini i to ten kraj reprezentuje.

Dla niepokonanego w zawodowej karierze El Matadora – jego bilans to 10-0 – który rywalizuje w kategorii piórkowej, zwycięstwo z Damonem Jacksonem było już drugim pod sztandarem amerykańskiego giganta. W październiku w swoim debiucie wypunktował jednogłośnie Youseffa Zalala, przerywając serię czterech wiktorii Marokańczyka.

Póki co Ilia Topuria nie ma żadnej zaplanowanej walki. Gruzin nie ukrywa natomiast, że jego celem jest pas mistrzowski 145 funtów.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button