(VIDEO) Drew Dober przetrwał piekło, ubił Terrance’a McKinneya!

Drew Dober przetrwał nawałnicę Terrance’a McKinneya w pierwszych minutach, później ubijając rywala.

Drew Dober (24-11) powrócił z dalekiej podróży, ubijają Terrance’a McKinneya (12-4) w pierwszej rundzie walki podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

McKinney rozpoczął walkę z nie lada przytupem, serią uderzeń – kolanem i podbródkiem – posyłając Dobera na deski przy ogrodzeniu. Drew wrócił na nogi, ale zainkasował kolejne uderzenia, chwiejąc się na nogach. Sobie tylko znanym sposobem przetrwał, przyjmując też jeszcze latające kolano.

Walka wróciła na nogi, gdzie Dober zaczął się rywalowi odgryzać. Skończył jednak obalony. McKinney był już wyraźnie zmęczony. Z czasem Dober utorował sobie drogę na środek oktagonu.

Terrance oddychał już rękawami, dodatkowo szukając bezsensownych obrotówek, na które tracił resztki sił. Zaprawiony w bojach Dober w końcu potraktował go soczystym kolanem z klinczu, powalając rywala. Z góry zasypał go gradem uderzeń, podczas gdy McKinney skulił się, chroniąc głowę. Widząc, że nie wysyła żadnych sygnałów, które mogłoby świadczyć o tym, że chce dalej walczyć, sędzia przerwał zawody.

Drew Dober powrócił tym samym na zwycięskie tory po porażkach z Islamem Makhachevem i Bradem Riddellem. Po walce zaprosił w oktagonowe tany Bobby’ego Greena.

Seria dwóch zwycięstw w UFC Terrance’a McKinneya dobiegła końca.