UFC

(VIDEO) Dominick Reyes znów brutalnie znokautowany! Padł pod uderzeniami Ryana Spanna!

Były pretendent do złota wagi półciężkiej Dominick Reyes doznał trzeciej z rzędu porażki przez ciężki nokaut.
Ryan Spann (21-7) odniósł najcenniejsze prawdopodobnie zwycięstwo w zawodowej karierze, ciężko nokautując Dominicka Reyesa (12-4) podczas nowojorskiej gali UFC 281.
Reyes rozpoczął do frontala na korpus, podczas gdy Spann przestrzelił middlekickiem. Spann spróbował lewego sierpa, na co Dewastator odpowiedział prawym, ale żaden nie trafił czysto. Reyes zaatakował lewym prostym, ale zainkasował śliczną kontrę prawym overhandem, po której wyraźnie się zachwiał. Superman ruszył do ataku, ale Dewastator skarcił go kontrującym lewym sierpem.

Reyes spróbował nieprzygotowanego kopnięcia na korpus – został wytrącony z równowagi mocnym krosem. Gdy wracał na nogi, Spann poszukał gilotyny, ale były pretendent do pasa wydostał się. Walka wróciła na nogi.

Reyes poszukał kolejnego middlekicka, ale znów prawie dostał kontrującymi prostymi. Chwilę potem soczyste 1-2 wylądowało na szczęce Dominicka, gdy po raz kolejny zaatakował nieprzygotowanym kopnięciem. Reyes ruszył do ataku, ale został ścięty z nóg srogim prostym, inkasując jeszcze w drodze na dół sierpa na czubek głowy! Koniec!Ryan Spann odniósł tym samym drugie kolejne zwycięstwo i trzecie w ostatnich czterech występach.

Dla Dominicka Reyesa była to czwarta porażka z rzędu – i trzecia kolejna przez ciężki nokaut.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button