UFC

(VIDEO) Dominacja! Sean Brady sponiewierał i skończył Kelvina Gasteluma na UFC Austin!

Sean Brady odniósł najcenniejsze prawdopodobnie zwycięstwo w karierze, poniewierając i poddając Kelvina Gasteluma podczas gali UFC Fight Night w Austin.
Kapitalnie dysponowany Sean Brady (16-1) zdominował zapaśniczo i w trzeciej rundzie poddał powracającego do wagi półśredniej Kelvina Gasteluma (18-9) podczas gali UFC Fight Night w Austin.
Gastelum rozpoczął walkę od mocnego lewego sierpa, ale Brady wykorzystał okazję do chwycenia rywala. Kelvin próbował ataków krótkimi kolanami na korpus, ale starał się wyrwać z uchwytu rywala. Brady nie dał jednak za wygraną i w końcu sfinalizował obalenie przy ogrodzeniu. Gastelum próbował wracać na nogi, oddając plecy. Sean czaił się na duszenie, ale po kilkudziesięciu sekundach Kelvin zdołał zrzucić rywala ze swoich pleców, traktując go jeszcze kilkoma uderzeniami z góry. Walka wróciła na nogi.

Tam Gastelum trafił ciosami, ale prawdopodobnie w pewnym momencie uszkodził sobie nogę – a przynajmniej na to wskazywała mowa jego ciała. Brady potraktował rywala dobrymi ciosami, a potem wytrącił go z równowagi i przeniósł walkę do parteru. Swoim zwyczajem Gastelum oddał plecy, choć dobrze bronił się przed duszeniami. Brady karcił go krótkimi ciosami zza pleców.

Po 30 sekundach drugiej rundy Brady przewrócił Gasteluma, wykorzystując do tego niskie kopniecie przeciwnika. Kelvin wił się jak zły, ale Sean świetnie utrzymywał się na górze, będąc cały czas o krok przed rywalem. Jednocześnie tu i ówdzie kąsał go krótkimi uderzeniami. Chwilami wyglądało to jak walka starszego brata z młodszym.

Gastelum zdołał z czasem cofnąć się w okolice ogrodzenia, ale pozostawał unieruchomiony i kapitalnie kontrolowany przez znacznie sprawniejszego grapplera.Na początku rundy trzeciej Gastelum trafił mocnym lewym, ale Brady szybko ponownie go przewrócił. Na widowni rozległy się gwizdy, ale Sean szybko utorował sobie drogę do trójkąta rękami. Gastelum ten atak jeszcze przetrwał, ale potem Brady wybrał jego rękę, chwytając kimurę. Gastelum nie miał wyboru – odklepał!

Sean Brady powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Belalem Muhammadem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button