KSWPolskie MMA

(VIDEO) Dominacja Michała Domina! Patryk Likus skończony!

Michał Domin nie był faworytem w starciu z Patrykiem Likusem, ale udowodnił, że prognozy bukmacherskie miały się nijak do rzeczywistości bitewnej.
Świetnie dysponowany Michał Domin (5-3) pokonał faworyzowanego Patryka Likusa (2-2) podczas gali KSW 77 w Gliwicach.
Likus aktywniejszy na otwarcie walki. Kąsał z dystansu Domina różnorodnymi kopnięciami. Trafił kontrą, ale Domin odpowiedział ładnym krosem. Likus ładnie skontrował rywala na wstecznym. Patryk polował na kopnięcia na kolano. Domin odpowiedział ładną kombinacją zakończoną kopnięciem na głowę. Likus niewiele sobie jednak z tego zrobił.

Patryk kilak razy ładnie na wstecznym skontrował rywala. Domin cały czas jednak nacierał, polując na lowkingi oraz ciosy na korpus i głowę, najczęściej w kombinacjach. Michał wpadł w klincz, gdzie poszukał obalenia. Likus natychmiast wrócił na nogę, ale na rozerwanie zainkasował dobry sierp. Walka trafiła na środek klatki.

Dobre akcje Domina! Grzmotnął cofającego się w linii rywala ładnym sierpem. Wydawało się, że szala zwycięstwa zaczynała się przechylać na stronę Domina, który kilka razy ślicznymi sierpami skontrował oponenta. Srogie sierpy lądowały na głowie i korpusie opierającego defensywę wyłącznie na odchyleniach i pracy na nogach Likusa. Obaj trafili też dobrymi kopnięciami na korpus – Domin efektowną latającą obrotówką.

Od początku drugiej rundy Domin ruszył do ataków, bombardując długi korpus rywala srogimi ciosami. W szalonej wymianie Domin na moment stracił równowagę, ale szybko wrócił na nogi, zamykając Likusa w klinczu na ogrodzeniu. Kilka srogich stompów wylądowało na stopach Patryka. W końcu Domin ładnie obalił Likusa, dosięgając go kilkoma ciosami z gardy.Patryk szukał ataków z pleców, ale Michał karcił go młotami z góry. Domin zaatakował trójkątem rękami… Ciasno… Likus w gigantycznych tarapatach! Wytrzymał! Ależ pokazał charakter! Domin zdzielił go jednak kilkoma bombami.

W samej końcówce Likus wrócił na nogi. Zawodnicy wdali się w szalone wymiany, wyraźnie już zmęczeni. Patryk w ostatniej sekundzie grzmotnął Michała obrotowym łokciem! Domin jednak ustał.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fantastyczne prawe na korpus w wykonaniu Domina na otwarcie ostatniej rundy. Likus odpowiedział ciosami na głowę. Zainkasował jednak chwilę potem srogi prawy. Lowking Domina, kontra Likusa. Ostra wymiana – Likus zdzielił oponenta obrotowymi backfistami, ale wyłapał srogi prawy na głowę.

Srogie kontry sierpami w wykonaniu Michała! Patryk naruszony! Desperackie obalenie! Domin świetnie się wybronił i sam ułożył porozbijanego rywala na plecach. Z góry Michał kontrolował Patryka z półgardy, okolicznościowo okładając go uderzeniami z góry – na korpus i głowę.
Likus pomysłu na powrót na nogi nie miał. Sędzia ponaglał Domina, aby ten podkręcił aktywność. Na minutę przed końcem Patryk zdołał jednak przetoczyć rywala, ale… Ten natychmiast zaatakował trójkątem z pleców! Zapiął technikę ciasno! Likus nie wytrzymał! Koniec!

Michał Domin wyrównał tym samym swój bilans w KSW na 2-2. Dla Patryka Likusa była to druga z rzędu przegrana przez poddanie.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button