UFC

(VIDEO) Dominacja! Kevin Jousset poddał Kiefera Crosbiego podczas gali UFC 293!

W starciu dwóch debiutujących w oktagonie zawodników Kevin Jousset zdemolował Kiefera Crosbiego podczas australijskiej gali UFC 293 w Sydney.
W pojedynku otwierającym galę UFC 293 w Sydney Kevin Jousset (9-2) rozprawił się w pierwszej rundzie zawodów z Kieferem Crosbie (10-3).
Początek walki należał do Crosbiego, który zdzielił rywala kilkoma uderzeniami, ale Francuz szybko przejął stery walki w swoje ręce – dobrze pracował szybkim i mocnym lewym prostym, świetnie wykorzystując swoje gabaryty. Rąbał też lowkingami, zmuszając Crosbiego do zmiany ustawienia na odwrotne.

Irlandczyk broni jednak nie składał. Poszukiwał ostrych szarży, skracając dystans z sierpowymi – tu i ówdzie trafiał. To jednak Jousset pozostawał w ofensywie, zmuszając rywala do oddawania pola.

Francuz przeniósł walkę do klinczu, gdzie Crosbie spróbował nieprzygotowanego rzutu. W rezultacie sam skończył na kolanach, podczas gdy Jousset natychmiast zaszedł mu za plecy. Wykorzystując bierność przeciwnika, Francuz zapiął ciasne duszenie, zmuszając rywala do poddania walki.30-letni reprezentant CKB odniósł tym samym czwarte zwycięstwo z rzędu w karierze. Po walce rzucił wyzwanie do walki Ianowi Garry’emu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button