UFC

(VIDEO) Diego Lopes ekspresowo zdemolował Sodiqa Yusuffa na UFC 300!

Diego Lopes znokautował Sodiqa Yusuffa w walce otwierającej kartę wstępną gali UFC 300: Pereira vs. Hill w Las Vegas.

W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC 300 w Las Vegas rzeźniczo usposobiony Diego Lopes (24-6) odniósł najcenniejsze w karierze zwycięstwo, ekspresowo demolując Sodiqa Yusuffa (13-4).

Yusuff przestrzelił lowkingami na otwarcie walki. Lopes własnym trafił mocno w łydkę rywala. Poprawił podobnym. Ładny jab Nigeryjczyka doszedł celu. W wymianie Brazylijczyk potraktował Yusuffa krótkimi bombami z klinczu – sierpem i podbródkiem! Nigeryjczyk wylądował na deskach, okrutnie naruszony!

Lopes rzucił się na rywalem, rozpuszczając ręce z góry! Nigeryjczyk sobie tylko znanym sposobem przetrwał nawałnicę, z czasem wracając na nogi. Brazylijczyk czuł już jednak krew.


PEŁNE WYNIKI UFC 300 – TUTAJ


Ponownie ruszył na przeciwnika, wpadając w klincz. Tam znów rozpuścił podbródki i sierpy, ponownie posyłając rywala na deski! Od razu przedarł się do dosiadu, zrzucając bomby! Yusuff oddał plecy! Brazylijczyk rozpłaszczył go na brzuchu i kanonadą uderzeń zmusił sędziego do przerwania tej rzezi!

29-latek odniósł tym samym trzecie z rzędu zwycięstwo przez skończenie w pierwszej rundzie. W kolejnej walce chciałby skrzyżować rękawice z jednym zawodnikiem, z którym przegrał w UFCMovsarem Evloevem.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button