UFC

(VIDEO) Derek Brunson po szalonej walce poddał Darrena Tilla!

W pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w Las Vegas Derek Brunson poddał w trzeciej rundzie Darrena Tilla.

Derek Brunson (23-7) pokonał faworyzowanego Darrena Tilla (18-4-1) w walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Till rozpoczął walkę bardzo agresywnie, od razu poszukując serii krzyżowych po kiwkach prawą. Kombinacja 1-2 doszła celu. I jeszcze jedna. Brunson poszedł w nogi Brytyjczyka i… Przewrócił go na środku oktagonu, trafiając do półgardy. Kilka srogich uderzeń Amerykanina z góry! Problemy Tilla! Brytyjczyk skleił się do rywala, zwalniając temp walki. Z czasem Amerykanin znów utorował sobie miejsce do kilku srogich uderzeń z góry.

Till wił się, kręcił, starając uciec z niedogodnej pozycji, ale… Kolejne ciężkie bomby spadły na jego głowę! Odczuł je! Kanonada uderzeń w wykonaniu Brunsona, który szukał skończenia! Brytyjczyk przetrwał jednak nawałnicę, w końcówce rundy wracając na nogi. Poklepał rywala po plecach z uznaniem.

Darren wszedł w drugą rundę z dobrymi jabami. Brunson poszukał obalenia… Blisko, blisko… Till wybronił się na siatce! Pozostał jednak unieruchomiony w klinczu. Z czasem Goryl zerwał się, ale Brunson natychmiast wbił go ponownie w siatkę, szukając obalenia. Till wybronił się, ale pozostał na ogrodzeniu. W końcu zerwał klincz i walka trafiła na środek klatki.

Till zdzielił tam Brunsona dobrymi uderzeniami, ale Amerykanin szybko ponownie przeszedł w tryb zapaśniczy, tym razem wchodząc głęboko pod biodra Brytyjczyka. Powalił go na deski, trafiając do półgardy na niespełna trzy minuty przed końcem rundy.

Tym razem Till skupiał się wyłącznie na klejeniu się do rywala, próbując w ten sposób zneutralizować jego ofensywę. Trzeba mu oddać, że robił to całkiem nieźle. Brunson nie był w stanie zrzucić tak wielu uderzeń z góry. W końcówce rundy Brytyjczyk wrócił na nogi przy ogrodzeniu.

Till zdzielił Brunsona ładnym krzyżowym na otwarcie rundy trzeciej. Kolejny kros doszedł celu. Brunson skleił się w klinczu, szukając obalenia, ale Till tym razem dobrze się uwolnił, rąbiąc jeszcze kolanem na korpus na rozerwanie. Dobre niskie kopnięcia na środku oktagonu w wykonaniu Tilla. Kombinacja w wykonaniu Brytyjczyka! Weszło czysto!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Liverpoolczyk poczuł krew, ruszając do ataków! Kolejne uderzenia doszły celu! Till nie zachował jednak dystansu, podczas gdy Brunson poszedł w desperackie obalenie! Brytyjczyk robił, co mógł, aby nie wylądować na plecach, ale… Nie podołał! Szybko doprowadził do kotła, próbując się wydostać – rzecz jednak w tym, że nieomal wciągnął Brunsona do dosiadu! Oddał plecy, szukając powrotu na nogi, co Amerykanin wykorzystał do zapięcia duszenia! Koniec! Goryl odklepał!

https://twitter.com/FTBVids_YT/status/1434281017381044230?s=20

Po zakończeniu walki odnoszący piąte zwycięstwo z rzędu Derek Brunson rzucił wyzwanie swojemu oprawcy z przeszłości – mistrzowi wagi średniej Israelowi Adesanyi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Parterowa masakra Tilla, w drugiej rundzie zadał, chyba tylko 1 cios. Darren wydaje się przehajpowanym gościem, który wiele nadrabiał swoją fizycznością w półśredniej. Tam był po prostu gorylem, chodź i tak zaliczał wtopy.

    Niech się bierze razem z Gastelumem za dietę bo ich nieźle obijają w tej średniej.

Dodaj komentarz

Back to top button