OKTAGON MMA

(VIDEO) Deklasacja! Robert Bryczek zdemolował rywala w niespełna minutę na gali Oktagon 45!

Robert Bryczek zagwarantował sobie pojedynek o pas mistrzowski wagi średniej, rozbijając w pył Samuela Kristoficia podczas gali Oktagon 45 w Pradze.

Nie zwalnia tempa Robert Bryczek (17-5). W eliminatorze do walki o pas mistrzowski kategorii średniej organizacji Oktagon kapitalnie dysponowany Polak rozbił Samuela Kristoficia (16-6) w niespełna minutę.

Od początku pojedynku nasz zawodnik narzucił wysokie tempo, spychając Słowaka do defensywy. Kristofić próbował opędzać się od wywierającego presję Polaka ostrymi ciosami, ale nasz zawodnik świetnie kontrolował dystans, bujając się też do lewej i prawej.

Bryczek grzmotnął rywala ładnym krosem w kontrze. W poczynania Słowaka wkradał się chaos. Rozpuszczał szalone cepy, próbując opędzać się od Polaka – bezskutecznie. Trafił natomiast dobrymi niskimi kopnięciami, choć jedno z nich przypłacił zainkasowaniem kontry lewym sierpem.

W końcu Robert zamarkował podwójny lewy prosty, atakując krosem – i trafił czysto, posyłając zaskoczonego rywala na deski. Gdy ten próbował wracać na nogi, Polak doskoczył z lewym sierpem. Nie trafił może czysto, ale wystraszony Słowak znów wylądował na deskach. Bryczek doskoczył do niego, zasypując nieboraka gradem uderzeń. Ten na moment zwolnił tempo akcji, chwytając Roberta, ale nasz zawodnik szybko się wyswobodził, spuszczając srogie młoty. Po jednym z nich z Kristoficia uleciała wola walki – odwrócił się, chowając tylko głowę. Sędzia nie miał wyboru i przerwał to jednostronne widowisko.

33-latek odniósł tym samym piąte zwycięstwo z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie. Jest to dla niego jednocześnie trzecia kolejna wygrana pod sztandarem organizacji Oktagon. Jego kolejnym przeciwnikiem będzie najprawdopodobniej mistrz wagi średniej Patrik Kincl.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.