Absolute Championship AkhmatAbsolute Championship BerkutAkhmatPolskie MMARosyjskie MMA

(VIDEO) Daniel Omielańczuk brutalnie znokautowany przez Tony’ego Johnsona Jr.

W starciu o mistrzowski pas wagi ciężkiej Absolute Championship Akhmat Daniel Omielańczuk przegrał przez nokaut z Tonym Johnsonem Jr.

W walce wieczoru gali ACA 114 Daniel Omielaczuk (24-10-1) przegrał z Tonym Johnsonem Jr. (14-5-1) przez ciężki nokaut w pierwszej rundzie – tym samym Amerykanin zdobył pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Mocny lowking autorstwa Johnsona na otwarcie walki. Amerykanin atakuje korpus odwrotnie ustawionego Polaka. Omielańczuk odpowiada podobnym ciosem. Ładna kombinacja naszego zawodnika. Lowking Daniela.

Omielańczuk atakuje krótką kombinacją, ale garda Johnsona na posterunku. Wewnętrzne niskie kopnięcie Polaka… Omielańczuk pozostaje w zasięgu rażenia… Próbuje prawego z lewym, ale… Lewy sierp Amerykanina! Po nim prawy podbródek! I kolejny lewy sierpowy – tym razem wchodzi czysto! Omielańczuk na deskach! Amerykanin rzuca się za nim! Latającą bombą gasi światło polskiemu zawodnikowi! Zanim dobiega sędzia Herb Dean, Tony Johnson Jr. spuszcza jeszcze jedno kowadło na twarz nieprzytomnego już Polaka!

Tony Johnson Jr. rozsiada się tym samym na mistrzowskim tronie czeczeńskiej organizacji w trzecim do mistrzowskie walki podejściu.

Dla Daniela Omielańczuka jest to pierwsza w karierze porażka przez nokaut. Jego seria czterech zwycięstw dobiegła końca.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button