UFC

(VIDEO) Cody Garbrandt rozbity w pył! Kai Kara-France zwycięski!

Świetnie dysponowany Kai Kara-France rozbił i ubił Cody’ego Garbrandta podczas gali UFC 269 w Las Vegas.
W ważnym dla układu sił w wadze muszej starciu Kai Kara-France (23-9) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w karierze, nokautując w pierwszej rundzie Cody’ego Garbrandta (12-5).
Garbrandt rozpoczął walkę od serii niskich kopnięć. Kara-France starał się wywierać presję, ale Amerykanin żwawo hasał do boków. Akcji nie było wiele, obaj zawodnicy byli bardzo czujni i uważni, nie podejmując ryzyka.

Jednak Nowozelandczyk ni stąd, ni zowąd grzmotnął rywala potężnym prawym w kontrze na niskie kopnięcie, posyłając go na deski! Zasypany uderzeniami, ale Amerykanin szybko wrócił na nogi, choć chwilę potem ponownie wylądował na dole po ciosach Kara-France! Ponownie zerwał się na nogi, próbując chaotycznie złapać dystans – i złapał, kontrując nacierającego rywala obaleniem.Kara-France szybko wrócił jednak na nogi, gdzie od razu podkręcił tempo. Zamknął cofającego się cały czas na siatkę Garbrandta, tam traktując go fantastyczną kombinacją prawego i lewego sierpowych z podbródkiem – wszystkie uderzenia doszły szczęki zataczającego się Amerykanina. Były mistrz próbował dać nogi za pas, ale został zdzielony kolejnymi uderzeniami, lądując na deskach! Sędzia przerwał rzeź!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

https://twitter.com/ChillemThreebo/status/1469878962256068610?s=20
Dla Kaia Kara-France było to drugie zwycięstwo z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie. Nowozelandczyk nie ukrywał po walce, że mierzy teraz w pojedynek mistrzowski.

Cody Garbrandt doznał drugiej kolejnej porażki – i piątej w ostatnich sześciu występach.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button