Bare Knuckle FCRosyjskie MMA

(VIDEO) „Co powiedziałeś o mojej matce?!” – pięści poszły w ruch! Ostra scysja Mike’a Perry’ego z Magomedem Ismailovem!

Mike Perry i Magomed Ismailov w kuriozalnych okolicznościach skoczyli sobie do gardeł.
Podczas konferencji prasowej w Rosji doszło do ostrej scysji pomiędzy Mike’iem Perrym i Magomedem Ismailovem, która zakończyła się rękoczynami – choć trudno ocenić, czy jakiekolwiek uderzenie doszło celu.

Platynowy zawitał nad Wołgę, aby wspierać swojego kompana Alexa Nicholsona, który w piątek w ramach gali REN TV Fight Club skrzyżuje rękawice z Vagabem Vagabovem, któremu z kolei podczas konferencji sekundował Magomed Ismailov.
W pewnym momencie Ismailov wyzwał do walki Perry’ego. Obaj stanęli naprzeciwko siebie, mierząc się wzrokiem. Jako że Dagestańczyk podszedł na odległość nieświeżego oddechu, Platynowy odepchnął go barkiem.

– Odsuń się! – krzyknął.

Ismailov wyszczerzył wesoło zęby i zaczął prowokować Perry’ego – ale wydawało się, że wyłącznie w żartobliwym charakterze. Wszystko jednak zmieniło się, gdy Platynowy określił go mianem skurwiela (motherfucker) – Dagestańczyk ruszył wówczas do ataku, na co w ten sam sposób odpowiedział Perry.

– Co powiedziałeś o mojej matce?! – krzyczał Ismailov, próbując dopaść Perry’ego.

Ostatecznie jednak zwaśnione strony zostały rozdzielone, także między innymi przez Nicholsona i Vagabova.

Dagestańczyk stwierdził, że wydawało mu się, że Amerykanin obraził jego matkę – dlatego przypuścił atak. Gdy nieporozumienie zostało wyjaśnione, obaj zawodnicy podali sobie ręce.

– To zajście było nieporozumieniem – wyjaśnił potem żartobliwie Ismailov w rozmowie z Metaratings. – Nie zrozumiałem go. Powiedział „motherfucker”. Zrozumiałem to jako obrazę mojej matki, a dla Amerykanów oznacza to coś w stylu „skurwiel”.– Źle to zinterpretowałem. Wszystko to wina mojego nauczyciela języka angielskiego, który mi tego nie wytłumaczył. Usłyszałem tylko „mother” i „fucker”. Dlatego tak to odebrałem.

– Mama jest świętością. A jeśli chodzi o to, że nazwał mnie skurwielem i mnie odepchnął, żaden problem.

Swoją wersję wydarzeń przedstawił też za pośrednictwem Instagrama Mike Perry.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Prawie tam na mnie napadli – powiedział. – Na szczęście ludzie nas rozdzielili. Gdy nazwiesz kogoś „skurwielem” w Rosji, wydaje im się, że mówisz o ich mamie, więc cała ekipa rusza na ciebie. W Ameryce „skurwiel” to normalne określenie. Nie mówię o twojej mamie, więc wyluzuj.

Wojujący pod sztandarem BKFC, gdzie ostatnio pokonał Michaela Page’a, Mike Perry obecnie nie ma żadnej zaplanowanej walki. Ostatnio rzucał natomiast wyzwanie Nate’owi Diazowi.
Magomed Ismailov kolejny pojedynek stoczy 7 października w Moskwie, stając naprzeciwko Aleksandara Ilicia. Walka odbędzie się w formule bokserskiej.

Poniżej nagrania ze scysji Ismailova z Perrym.

https://twitter.com/RedCorner_MMA/status/1574861814298562561?s=20&t=LUd726hCqs4Ky9x_k4krUQ

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button