(VIDEO) Ciężki nokaut! Ściął go z nóg potężnym sierpem, dobił furią uderzeń z góry! Justin Tafa znokautował Austena Lane’a!

Brutalnie rozprawił się z Austenem Lanem Justin Tafa podczas gali UFC 293 w Sydney.

Kowadłoręki Justin Tafa (7-3) brutalnie znokautował Austena Lane’a (12-4) podczas rewanżowego starcia – pierwsze zakończyło się wynikiem no-contest – do jakiego doszło podczas gali UFC 293 w Sydney.

Już w pierwszych sekundach walki demony przeszłości powróciły – Lane przejechał bowiem palcami po oczach Tafy i zawody na chwilę przerwano. Na szczęście Australijczykowi nic się nie stało i pojedynek został wznowiony.

Tafa wywierał presję, starając się przedrzeć przez długie kończyny przeciwnika. Lane nieźle jednak pracował na nogach, nie dając się zamknąć na ogrodzeniu. Wszystko jednak do czasu…

Odwrotnie ustawiony Tafa grzmotnął rywala kontrującym prawym sierpem. Doskoczył następnie z potężnym lewym sierpowym, ścinając Lane’a z nóg. Spokojnie podszedł do ledwie żywego przeciwnika, a widząc, że sędzia do przerwania się nie kwapi, wsadził go na łódź Charona, odpychając od brzegu kanonadą furiackich uderzeń!

Dla 29-latka była to trzecia wygrana z rzędu przez nokaut w pierwszej rundzie. Jego bilans w oktagonie amerykańskiego giganta wynosi 4-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.