KSWPolskie MMA

(VIDEO) Carl McNally poddał Miłosza Melcherta w pierwszej rundzie!

W pojedynku otwierającym galę KSW 73 w Warszawie pomiędzy dwoma debiutującymi w organizacji zawodnikami Carl McNally pokonał Miłosza Melcherta.
Carl McNally (2-0) poddał w pierwszej rundzie walki Miłosza Melcherta (2-1) podczas gali KSW 73 w Warszawie.
Polak rozpoczął aktywniej, ale Irlandczyk postraszył go kopnięciem na głowę. Obaj zawodnicy wymieniali się kopnięciami. McNally wywierał presję, ale Melchert dobrze pracował po łuku. Kilka lowkingów z obu stron doszło celu. Nasz zawodnik trafiał częściej, pomimo iż walczył z delikatnego wstecznego.

McNally podkręcił odrobinę tempo, atakując agresywniej. Przechwycił nogę kopiącego Polaka, szukając obalenia. Melchert wybronił się i choć zainkasował kilka uderzeń, oddając na moment plecy, klincz zerwał z mocnym ciosem. Walka wróciła na środek klatki.

Irlandczyk nacierał, Polak orbitował. McNally przechwycił kopnięcie Melcherta, przy ogrodzeniu zachodząc mu za plecy. Tam poszukał duszenia… Nie przełożył co prawda ręki pod brodą Polaka, ale wykręcił mu głowę tak mocno, że nasz zawodnik poddał walkę.Tym samym 27-latek rozpoczął przygodę z KSW od zwycięstwa, szlifując zawodowy bilans do 2-0.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button