Trening MMAUFC

(VIDEO) „Całe życie szarpanina” – Khamzat Chimaev wziął się za bary z „Ukraińskim Khabibem”!

W sieci ukazały się migawki ze sparingu zapaśniczego nieukrywającego mistrzowskich aspiracji w UFC Khamzata Chimaeva z mistrzem Bellatora Yaroslavem Amosovem.
Nie zasypia gruszek w popiele Khamzat Chimaev w drodze do swojego piątego występu w oktagonie UFC. Trenujący na co dzień w sztokholmskim Allstars Gym Czeczen zawitał do Phuket w Tajlandii, gdzie szlifuje formę w Tiger Muay Thai.
Na miejscu może liczyć na srogą ekipę – w Tigerze przebywają też między innymi Artem Frolov, Rafael Fiziev, Petr Yan czy Yaroslav Amosov.

I właśnie z Ukraińskim Khabibem, jak bywa na Wschodzie określany mistrz wagi półśredniej Bellatora, czeczeński Wilk miał okazję wziąć się za bary, a migawki z tegoż zapaśniczego treningu opublikował w mediach społecznościowych.

Na nagraniu widać, jak Ukrainiec próbuje zejść Chimaevowi do nogi, ale jest powstrzymany – sam natomiast musi walczyć o utrzymanie się na górze, gdy Czeczen chwyta go za rękę i głowę, ściągając do parteru. Nie bez problemów, ale Dynamo nie daje się zaciągnąć na dół.

– Całe życie szarpanina – napisał obok nagrania Khamzat.

– Dziś stoczyliśmy mocną walkę – zawtórował mu Yaroslav.Niepokonany w zawodowej karierze Khamzat Chimaev może pochwalić się w UFC nieskazitelnym bilansem 4-0. Ostatnio był widziany w akcji w październiku ubiegłego roku, koncertowo rozprawiając się z Jingliangiem Li. Wedle nieoficjalnych doniesień, kolejnym rywalem czeczeńskiego Wilka będzie były pretendent do pasa mistrzowskiego wagi półśredniej Gilbert Burns.
Z kolei Yaroslav Amosov – zawodnik z zawrotnym bilansem 26-0 – powróci do akcji 13 maja w Londynie, gdzie w ramach gali Bellator stanie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego, który zdobył w zeszłym roku, pokonując na punkty Douglasa Limę. Rywalem 28-letniego Ukraińca będzie rozpędzony serią sześciu zwycięstw Michael Page.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button