UFC

(VIDEO) Brutalny nokaut! Volkan Oezdemir uśpił Johnny’ego Walkera na UFC Rijad!

Volkan Oezdemir brutalnie rozprawił się z Johnnym Walkerem, nokautując Brazylijczyka w pierwszej rundzie podczas gali UFC w Rijadzie.

Rzeźniczo nastawiony Volkan Oezdemir (20-7) zdemolował Johnny’ego Walkera (21-9) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC Fight Night w Rijadzie.

Oezdemir rozpoczął walkę lepiej pod kątem pięściarskim – dwa razy przedarł się ze srogimi sierpami, dosięgając szczęki Walkera – ale Brazylijczyk zdzielił go serią kopnięć, głównie niskich.

Po dwóch minutach szwajcarski Turek zaczął wyraźnie przejmować stery walki w swoje ręce. Zamknął Brazylijczyka na ogrodzeniu, gdzie zdzielił go serią dobrych uderzeń na głowę i korpus, które Walker wyraźnie odczuł.

Brazylijczyk próbował opędzać się od rywala lewym prostym, ale na niewiele się to zdało. Zainkasował lowkingi, mocny lewy sierp. jego twarz była już porozbijana.

Oezdemir doskoczył z potężnym lewym sierpem, ścinając Walkera z nóg! Rzucił się na naruszonego przeciwnika z kolejnymi bombami, ale Brazylijczyk zebrał się na nogi i przetrwał kanonadę przy ogrodzeniu. W dystansie spróbował nawet latającego kolana, ale został wytrącony z równowagi i cofnął się na siatkę.

Oezdemir ruszył na Walkera, trafiając potężnym lewym sierpem, a następnie poprawiając prawym podbródkiem. Walker runął na deski, poskręcany we wszystkie strony. Potężnym prawym Oezdemir ułożył go równo na deskach, nieprzytomnego.

Dla Volkana Oezdemira było to drugie zwycięstwo z rzędu i trzecie w ostatnich czterech występach. Po walce No Time rzucił wyzwanie Jamahalowi Hillowi oraz Janowi Błachowiczowi.


PEŁNE WYNIKI UFC RIJAD – TUTAJ


Dla Johnny’ego Walkera była to druga przegrana z rzędu.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button