UFC

(VIDEO) Brutalny nokaut! Jalin Turner ciężko znokautował Bobby’ego Greena przy przeraźliwej bierności sędziego!

Rewelacyjnie dysponowany Jalin Turner znokautował w pierwszej rundzie Bobby’ego Greena w drugiej najważniejszej walce gali UFC Fight Night w Austin.
W co-main evencie gali UFC Fight Pass w Austin wchodzący na zastępstwo Jalin Turner (14-7) brutalnie znokautował Bobby’ego Greena (31-15-1).
Green poszukał kilku krótkich, ostrych zrywów, jednym z uderzeń trafiając celu. Turner potraktował go jednak dobrymi kontrami, choć Król dał ostentacyjnie do zrozumienia, że nie doszły one celu. Green chętnie atakował kolano wykrocznej nogi rywala, sprawiając mu tym pewne problemy.

Green trafił mocnym krosem, ale zainkasował serię soczystych prostych. Turner wydawał się równie szybki jak Green, ale kapitalnie korzystał przy tym z zasięgu.

Tarantula zaczął w swoje poczynania wplatać kopnięcia na głowę, które były o włos od trafienia w cel. W szermierce na pięści zaczął wyraźnie rozdawać karty, coraz częściej dosięgając głowy polegającego na odchyleniach Greena. Ten w pewnym momencie poszukał nawet obalenia. Po każdym zainkasowanym uderzeniu Bobby starał się uśmiechać, ale do czasu.

W końcu Turner potraktował go soczystą kombinację 1-2, dostrajając tenże prawy do odchylenia Greena. Okrutnie zachwiał rywalem, a następnie kolejnymi ciosami posłał go na deski! Wydawało się, że jest po walce, ale sędzia jeszcze przez kilkanaście sekund pozwolił Turnerowi obijać nieszczególnie broniącego się – a potem już nieprzytomnego – Greena.
Jalin Turner powrócił tym samym na zwycięskie tory pod dwóch z rzędu porażkach niejednogłośnymi decyzjami sędziowskimi – z Mateuszem Gamrotem i Danem Hookerem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button