KSWPolskie MMA

(VIDEO) Brutalny nokaut! Damian Janikowski ustrzelił Tomasza Jakubca!

Damian Janikowski ciężko znokautował Tomasza Jakubca w ramach radomskiej gali KSW 68.
Damian Janikowski (7-4) pokonał Tomasza Jakubca (10-3) przez ciężki nokaut w pierwszej rundzie podczas gali KSW 68 w Radomiu.
Damian rozpoczął od srogiego lowkinga na wysokości łydki. Jakubiec zapraszał go do wymian. Tomek trafił lowkingiem, Damian odpowiedział podobnym. Janikowski przestrzelił potężnym cepem, ale trafił kopnięciem na kolano. Obaj grzmotnęli się nawzajem lowkingami.

Jakubiec trafił lewym sierpem, a chwilę potem posłał rywala na deski fantastyczną kombinacją. Nieustannie prowokował wrocławianina, który przestrzelił kolejnym potężnym cepem. W szermierce pięściarskiej Jakubiec prezentował się lepiej, rzucając ciosy z luzu. Głowa Janikowskiego była kompletnie nieruchoma.
Damian broni jednak składać nie zamierzał. Zdzielił Tomasza dobrymi lowkingami. Jakubiec odpowiedział podobnymi. Ostre wymiany! Obaj rozpuścili ostre sierpowe! Damian trafił czysto soczystym prawym sierpem! Tomasz runął na deski jak długi, nieprzytomny!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Olimpijczyk powrócił tym samym na drogę zwycięstw po zeszłorocznej porażce z Pawłem Pawlakiem. Wygrał trzy z ostatnich czterech walk.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

Dodaj komentarz

Back to top button