UFC

(VIDEO) Brutalny nokaut! Baeza zmasakrował Williamsowi nogę, skończył nieprzytomny!

Khaos Williams przetrwał kanonadę lowkingów Miguela Baezy, nokautując rywala w trzeciej rundzie zawodów.

Skończył ze zmasakrowaną lowkingami nogą, ale Khaos Williams (13-2) efektownie znokautował Miguela Baezę (10-2) podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.

Baeza od początku żwawo hasał przy ogrodzeniu do lewej i prawej, walcząc o przestrzeń, podczas gdy agresywny Williams starał się kastrować go z niej. Miguel poszukał obalenia, ale nie był nawet bliski jego finalizacji.

Williams spróbował lowkingów, jednym z nich mocno trafiając. Polował jednak przede wszystkim na potężne bomby. I zapłacił za to, bo chwilę później Baeza skontrował go śliczną kombinacją prawego z lewym. Poszukał później lowkinga, ale Williams skarcił go – i naruszył! – mocnym sierpem.

Po jednej z kolejnych wymian Baeza stracił równowagę, lądując na plecach. Williams rzucił się na niego, ale Miguel zaatakował nogę rywala. Kręcił się jak zły, szukając balachy na kolano, a później skrętówek. Wydawało się, że kilka razy był bliski, ale Williams przetrwał, a nawet zdzielił oponenta kilkoma mocnymi uderzeniami z góry.

Drugą rundę Baeza rozpoczął lepiej. Zdzielił Williamsa kilkoma lowkingami, unikając kontr. Grzmotnął go też srogim frontalem na głowę w odpowiedzi na próbę niskiego kopnięcia ze strony rywala. Walkę na chwilę przerwano z powodu przypadkowego kopnięcia w krocze autorstwa Williamsa.

Po wznowieniu Baeza zdzielił rywala kolejnymi atomowymi lowkingami. Zaczęły one sprawiać Willamsowi coraz więcej problemów. Baeza zaczął przeplatać lowkingi z frontalami. Williams czaił się na kontry ciosami – i raz dobrze trafił. W końcówce Baeza ponownie grzmotnął przeciwnika mocnym lowkingiem, ale ten odpowiedział ciosami. W ostatnich sekundach dobrą serią uderzeń popisał się Baeza. Khaos poszukał obalenia, ale nie zdołał go sfinalizować – trafił natomiast Baezę ponownie w krocze i walkę znów przerwano. Sędzia udzielił Williamsowi „ostatniego ostrzeżenia”.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Po kilku pierwszych wymianach na otwarcie trzeciej rundy Caramel Thunder ponownie zaatakował okrutnie okopaną już wykroczną nogę rywala. Zdzielił go srogim lowkingiem, chwilę potem poprawiając kolejnym. Noga Williamsa okrutnie się wygięła, ale…

Czując krew, Baeza pozostał w półdystansie, szukając kontry kombinacją lewego z prawym… Williams rozpuścił jednak serię sierpowych, prawym trafiając czysto! Baeza, który dodatkowo nadział się na to uderzenie, runął na deski, ledwie żyw! Williams rzucił się za nim! Miguel próbował się bronić, ale sędzia przerwał zawody!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Dla Khaosa Williamsa jest to druga wygrana z rzędu. Jego bilans w oktagonie UFC wynosi 4-1. Dla Miguela Baezy była to druga przegra z rzędu.

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Baeza za szybko wrzucony na głębokie wody. Ponzi był ostrzeżeniem. Khaos to rzemieślnik, ale naprawdę solidny i to z potężnym je..ciem. Bliska walka z było nie było kozakiem jakim jest Pereira,każe go klasyfikować jako solidnego gatoekeepera. Baeza musi dostać kogoś na odbudowę, bo skończy jak Shabazyan

Dodaj komentarz

Back to top button