UFC

(VIDEO) Brazylijski rzeźnik nie zawiódł! Bruno Silva rozbił Jordana Wrighta!

Agresywnie usposobiony Bruno Silva rozbił w pył Jordana Wrighta podczas gali UFC 269 w Las Vegas.
W pojedynku otwierającym kartę wstępną gali UFC 269 w Las Vegas jak zawsze rzeźniczo nastawiony Bruno Silva (22-6) znokautował w pierwszej rundzie Jordana Wrighta (12-2).
Wright rozpoczął walkę lepiej, rąbiąc nacierającego, odwrotnie ustawionego Silvę srogimi okrężnymi kopnięciami na korpus i na głowę. Dołożył kilka ciosów, naruszając odrobinę Brazylijczyka.

Silva dobrze skontrował kopnięcie rywala, ale wpadł w zasięg rażenia, inkasując kilka ciosów. Czując krew, Wright ruszył do ostrego ataku, rozpuszczając ręce. Miał jednak szczęście, że kontrujące bomby cofającego się Silvy nie doszły jego głowy.Amerykanin zamknął rywala na ogrodzeniu, tam atakując kolanami z tajskiej klamry. W końcu Silva rozerwał jednak uchwyt, rozpuszczając sierpy na lewo i prawo. Jednym z nich mocno wstrząsnął Wrightem, który cofając się, zatańczył na nogach, z trudem utrzymując równowagę.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Brazylijczyk rzucił sią na swoją ofiarę z pasją, gradem uderzeń posyłając nieszczęśnika na deski. Tam zasypał próbującego kręcić się Wrighta kanonadą ciosów. Sędzia Herb Dean wykazał się sporą cierpliwością, ale widząc jak kolejne uderzenia spadają na głowę wijącego się Wrighta, oszczędził mu zdrowia.
Bilans Bruno Silvy w UFC wynosi obecnie 3-0. Wszystkie zwycięstwa odniósł przez nokauty.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button