UFC

(VIDEO) Brazylijski Khabib nie do zatrzymania! Jailton Almeida zdominował i poddał Antona Turkalja!

Jailton Almeida wyśrubował bilans w UFC do 3-0, zadając na UFC 279 pierwszą w karierze porażkę Antonowi Turkaljowi.
Idący jak burza Jailton Almeida (17-2) potwierdził nie lada potencjał, dominując i w pierwszej rundzie poddając Antona Turkalja (8-1) podczas gali UFC 279 w Las Vegas.
Zainkasowawszy lowking na łydkę, Almeida natychmiast rzucił się Turkaljemu do nóg, przewracając rywala przy ogrodzeniu. Szwed wrócił przy ogrodzeniu na nogi, ale Brazylijczyk był już za jego plecami, wynosząc go wysoko i ciskając nim o deski.

Szwed walczył o powrót na nogi, cały czas pozostając w ruchu, ale nie był w stanie zrzucić z siebie Almeidy, inkasując kilka mocnych uderzeń. Minęła połowa rundy, zdominowanej przez Brazylijczyka.

Turkalj wrócił na nogi, ale Almeida szybko haczeniem ułożył go z powrotem na plecach. Z góry Brazylijczyk skupiał się przede wszystkim na kontroli, podczas gdy Szwed szukał uderzeń z pleców. Metodycznie pracujący Brazylijczyk fantastycznie przedarł się do dosiadu!

Almeida pracował nad trójkątem rękami, potem częstując przeciwnika bombami z góry. Gdy Szwed próbował się wykręcić z dosiadu, Almeida zapiął piekielnie ciasne duszenie, nie dając Szwedowi wyboru – Turkalj odklepał!https://twitter.com/PureKnockouts/status/1568773080897691648?s=20&t=Tj4YqZZFZNMaLSr6KtZejg

Po walce 31-letni Malhadinho wyraził nadzieję na powrót do oktagonu na okoliczność październikowej gali UFC 280 w Abu Zabi. Planuje pozostać w kategorii ciężkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button