UFC

(VIDEO) Belal Muhammad ubił Seana Brady’ego!

Belal Muhammad odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, zdając jednocześnie pierwszą w karierze porażkę Seanowi Brady’emu.

W wyróżnionej walce karty wstępnej gali UFC 280 w Abu Zabi – ważnej dla układu sił w wadze półśredniej – Belal Muhammad (22-3) zadał pierwszą w karierze porażkę faworyzowanemu Seanowi Brady’emu (15-1).

Muhammad od początku walki wywarł presję, zmuszając Brady’ego do oddawania pola. Polował na ciosy proste, podczas gdy Sean odpowiadał lowkingami. Dobra kombinacja autorstwa Brady’ego doszła celu. Trwała taktyczna szermierka na pięści i kopnięcia. Obaj zawodnicy byli uważni, nie odsłaniając się. Muhammad wybronił się przed próbą obalenia ze strony Brady’ego.

Obaj trafili dobrymi sierpami. Muhammad nieco podkręcił tempo. Obaj zawodnicy nieco się rozkręcili. Grzmotnęli się soczystymi krzyżowymi, potem sierpami. Muhammad był agresywniejszy, ale Brady odpowiadał ładnymi kontrami. Muhammad niewiele jednak sobie z nich robił. W ostatnich sekundach Belal zaatakował agresywniej, zasypując broniącego się gardą oponenta uderzeniami.

Muhammad od początku drugiej odsłony wywierał presję, dosięgając Brady’ego ciosami. Ten jednak nie pozostawał mu dłużny. Kilka soczystych ciosów doszło szczęki Belala, który jednak nawet ani na moment nie zmniejszył presji. Jednak to Sean wydawał się trafiać częściej.

Wszystko to jednak do czasu, bo Muhammad nadal wściekle nacierał, coraz częściej zmuszając Brady’ego do chaotycznych odwrotów. W końcu serią różnorodnych uderzeń – przeplatał w kombinacjach proste z sierpami i podbródkami – tak porozbijał słaniającego się na nogach przy ogrodzeniu rywala, że w końcu sędzia Łukasz Bosacki przerwał zawody.

Belal Muhammad odniósł tym samym już ósme zwycięstwo z rzędu, najprawdopodobniej włączając się do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii półśredniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button