(VIDEO) „Będziesz chciał wrócić do NFL!” – Marcin Tybura w klimatycznej zapowiedzi walki z Gregiem Hardym

Rozpędzony serią trzech zwycięstw Marcin Tybura zapowiada wysłanie Grega Hardy’ego z powrotem do futbolu amerykańskiego.

Nie zasypia gruszek w popiele Marcin Tybura, który już 19 grudnia w Las Vegas powalczy o czwarte tegoroczne zwycięstwo, krzyżując w Las Vegas rękawice z Gregiem Hardym.

W mediach społecznościowych polskiego zawodnika pojawiła się oryginalna zapowiedź pojedynku, w której formę szlifuje… w Panthers Wrocław – drużynie mistrzów Polski w futbolu amerykańskim. Nieprzypadkowo – zanim zasilił szeregi MMA, Greg Hardy był bowiem gwiazdą futbolu amerykańskiego, grając dla Carolina Panthers.

Poniżej rzeczona zapowiedź.
Obaj zawodnicy są niepokonani w 2020 roku. Polak może pochwalić się bilansem 3-0 w tym roku, a Amerykanin 2-0. Jeśli nasz zawodnik wyjdzie z walki obronną ręką – jest minimalnym faworytem bukmacherów – wówczas będzie mógł pochwalić się najlepszą serią zwycięstw w swojej dotychczasowej karierze w UFC. W latach 2016-2017 również wygrał trzy walki z rzędu, ale później zmuszony był uznać wyższość Fabricio Werduma.

Niewykluczone, że 19 grudnia sympatia amerykańskich fanów – przynajmniej tych oglądających walkę na ekranie, bo gala odbędzie się bez udziału publiczności – będzie po stronie Polaka. Za Hardym ciągną się bowiem kontrowersje związane z pobiciem partnerki przed kilkoma laty.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Koszulki Lowking.pl dostępne w sprzedaży!

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. mmaslap

    3 grudnia 2020 at 20:52

    Jedna z lepszych zapowiedzi walki polaka ever. WAR TYBUR!!! Po Janku to mój ulubiony zawodnik UFC. :) Ostatnia walka była MEGA!

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply