UFC

(VIDEO) Balacha z pleców? Zły pomysł! Drakkar Klose morderczym slamem znokautował Joego Soleckiego na UFC Austin!

Drakkar Klose popisał się fantastycznym slamem, nokautując w pierwszej rundzie Joego Soleckiego podczas gali UFC w Austin.
Powracający do akcji po siedemnastu miesiącach przerwy – z powodu kontuzji kolana – Drakkar Klose (14-2-1) znokautował Joego Soleckiego (13-3) fantastycznym slamem w pierwszej rundzie podczas gali UFC Fight Night w Austin.
Specjalizujący się w walce na chwyty Solecki od razu poszukał obalenia, bez większych problemów forsując defensywę zapaśniczą Klose – ułożył rywala na plecach przy ogrodzeniu, zajmując dogodną pozycję.

Jednak z czasem Klose – niepogodzony ze swoim położeniem – doprowadził do kotła parterowego, przedzierając się na górę. Solecki, wbity w ogrodzenie, poszukał jednak balachy, wybierając rękę Klose. Ten natychmiast zerwał się na nogi, razem z trzymającym jego kończynę rywalem.

Pomimo iż nie wyniósł Soleckiego szczególnie wysoko, to impet, z jakim cisnął rywalem ponownie o deski, zakończył walkę. Solecki rąbnął bowiem głową w deski tak mocno, że stracił przytomność.

Drakkar Klose wygrał w ten sposób trzeci pojedynek z rzędu. Po walce zaapelował o… najłatwiejszego dostępnego przeciwnika!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button