KSWPolskie MMA

(VIDEO) Bajeczny występ! Damian Stasiak rozbił i poddał Pascala Hintzena!

Fantastycznie w Gdyni podczas gali KSW 84 zaprezentował się Damian Stasiak, który koncertowo rozprawił się z Pascalem Hintzenem.
Damian Stasiak (14-9) wyglądał jak milion dolarów w starciu z Pascalem Hintzenem (8-3) podczas gali KSW 84 w Gdyni. Polak skończył Niemca już w pierwszej rundzie, dominując go od pierwszej do ostatniej sekundy zawodów.
Pierwsza minuty walki należały zdecydowanie do Damiana Stasiaka. Polak ostrzelał rywala szybkimi kombinacjami, kończąc je też kopnięciami, a potem poszukał klinczu. Stamtąd okrutnie naruszył Niemca serią podbródków.

Hintzen przetrwał, ale zainkasował jeszcze mocne łokcie z klinczu. Webster efektownie obalił rywala, który zaczął pracować nad kimurą. Na to jednak tylko czekał Polak – fantastycznie skontrował balachą, by następnie przejść do trójkąta z pleców! Unieruchomionego w fatalnym położeniu Niemca zaczął okładać ciosami, a w końcu też zaatakował ponownie jego ramię. Hintzen nie miał wyboru – poddał walkę!

Damian Stasiak powrócił tym samym na zwycięskie tory po dwóch ostatnich porażkach. Jego bilans pod sztandarem KSW wynosi 3-3.

Dla Pascala Hintzena mogła to być ostatnia walka nad Wisłą – jego bilans w KSW wynosi bowiem 1-3.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button