KSWPolskie MMA

(VIDEO) Bajeczny nokaut! Marcin Wójcik zdemolował Luisa Henrique da Silvę na KSW 88!

Kapitalnie dysponowany Marcin Wójcik spektakularnie znokautował Luisa Henrique da Silvę podczas radomskiej gali KSW 88.
Powracający pod sztandar KSW Marcin Wójcik (19-8) pokonał Luisa Henrique Da Silvę (19-10) podczas gali KSW 88 w Radomiu.
Polak od początku wywierał delikatną presję, zmuszając Brazylijczyka do hasania do boków. Badawczy początek. Da Silva poszukał prawych cepów przygotowanych lewym, podczas gdy Wójcik skarcił go lowkingiem. Da Silva bardzo ruchliwy.

Brazylijczyk doskoczył z kolanem na głowę, częściowo trafiając. Spróbował ciosów, trafiając lewym prostym. Gigant cały czas jednak nacierał, w końcu zamykając da Silvę na ogrodzeniu, gdzie sfinalizował obalenie, a po krótkiej kulance zaszedł mu za plecy.

Z czasem Marcin przedarł się do dosiadu. Mocny łokieć spadł na głowę da Silvy. Brazylijczyk kręcił się jednak jak zły. Świetnie za nim podążający Polak zaszedł rywalowi za plecy. Rozciągnął go na brzuchu. Zaatakował duszeniem! Jasny gwint! Piekielnie ciasno! Da Silva nie klepnął! Przetrwał piekielnie trudne chwile, ale nie był w stanie wydostać się z niedogodnej pozycji.

Wójcik trafił do dosiadu. Rozpuścił srogie uderzenia, łokcie. Gigantyczne problemy Brazylijczyka, który przetrwał jednak do gongu kończącego pierwszą odsłonę.Srogi początek rundy drugiej w wykonaniu polskiego zawodnika – Gigant ślicznym lewym sierpem w kontrze skarcił Brazylijczyka. Czując krew, ruszył na da Silvę, poprawiając soczystą kombinacją sierpowycj. Dzieła zniszczenia dopełnił natomiast piekielnym podbródkiem, po którym naruszony już Brazylijczyk runął na deski jak kłoda!

Poniżej nagranie z nokautu.


Pełne wyniki KSW 88 – tutaj


Marcin Wójcik odniósł tym samym piąte zwycięstwo z rzędu – wszystkie przed czasem – z miejsca włączając się do rozgrywki mistrzowskiej w kategorii półciężkiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button