UFC

(VIDEO) Bajeczny kros! Dan Ige znokautował Andre Filiego na UFC Vegas!

Fantastycznym nokautem w pierwszej rundzie popisał się Dan Ige podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas.
W co-main evencie gali UFC Fight Night w Las Vegas Dan Ige (18-7) spektakularnie znokautował Andre Filiego (23-11) już w pierwszej rundzie zawodów.
Początek pojedynku należał do Filiego, który kąsał Ige z dystansu, czając się też na kontrujące sierpy. Sprawnie pracował na nogach, kontrolując dystans.

Ige polował z kolei na krótkie, ostre szarże, w których rozpuszczał ciosy z morderczymi intencjami. Mocny lewy sierp Dana doszedł celu. Szybko jednak Fili skontrował.

Touchy chętnie mieszał ustawienie. Nieustannie dybał na kontrę lewym sierpem. Ładna kombinacja w wykonaniu Filiego. Ige za podwójną gardą, przyczajony na odpowiedni moment do ostrej szarży.

Fili popracował jabem, próbując zaczarować rywala, ale ten w pewnym momencie zatrzymał się i potężnym krosem ściął przeciwnika z nóg! Doskoczył do naruszonego Filiego, dzieła zniszczenia dopełniając potężną bombą z góry.

Dan Ige powrócił tym samym na zwycięskie tory po zeszłorocznej porażce z Brycem Mitchellem. Wygrał trzy z ostatnich czterech walk.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button