UFC

(VIDEO) Bajeczna defensywa przed obaleniami! Kevin Holland poddał Michaela Chiesę!

Kevin Holland lepszy od Michaela Chiesy! Trailblazer skończył Mavericka w pierwszej rundzie podczas gali UFC 291.

W starciu otwierającym kartę główną gali UFC 291 w Salt Lake City kapitalnie usposobiony Kevin Holland (25-9) pokonał powracającego do akcji po 2-letniej prawie przerwie Michaela Chiesę (16-7) przez poddanie w pierwszej rundzie.

Holland rozpoczął znacznie agresywniej, zmuszając Chiesę do panicznego chwilami miotania się przy ogrodzeniu. Holland rozpuścił ręce, rąbiąc podbródkami i ciosami na korpus. Chiesa spróbował obaleń, ale zostały one wybronione. W pewnym momencie wciągnął rywala do gardy, ale ten szybko wrócił na nogi.

W stójce Maverick trafił na rozerwanie. Spróbował kolejnych obaleń – i dwukrotnie wydawało się, że złapał Hollanda tak mocno i ciasno, że Trailblazer musi wylądować na plecach. Holland rewelacyjnie jednak wybronił się, sobie tylko znanym sposobem zachowując równowagę.

Ustawiwszy rywala na ogrodzeniu, Holland postraszył go ciosami. Chiesa panicznie pochylał się do swojej lewej, co Trailblazer wykorzystał do ataku latającym kolanem. Naruszony Maverick poszedł po kolejne desperackie obalenie, ale tym razem Holland skontrował duszeniem brabo. Chiesa spróbował ułożyć się na plecach, aby zmniejszyć ucisk – ale nic to nie dało, odklepał.

Po zwycięstwie – drugim z rzędu – Kevin Holland zapowiedział powrót do kategorii średniej – chyba że w 170 funtach będzie mógł walczyć o pas BMF.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button