KSWPolskie MMA

(VIDEO) Artur Szpilka znokautował „Pudziana” na KSW Colosseum na Stadionie Narodowym!

Artur Szpilka nadal niepokonany w MMA! W ociekającym medialnym zgiełkiem pojedynku pokonał faworyzowanego Mariusza Pudzianowskiego w ramach gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym.
Artur Szpilka (3-0) przetrwał trudne chwile w pierwszej rundzie, by w drugiej znokautować Mariusza Pudzianowskiego (17-9) podczas gali KSW Colosseum II na Stadionie Narodowym.
Szpilka od razu ruszył z latającym kolanem, co Pudzianowski wykorzystał, z łatwością przewracając boksera. Jorge Masvidal gdzieś w Miami uniósł brew. Mariusz znalazł się w półgardzie. Skupił się na kontroli, okolicznościowo atakując krótkimi uderzeniami. Walka przeniosła się w okolice ogrodzenia, blisko narożnika Pudzianowskiego.

Mariusz przedarł się do dosiadu! Skupił się na stabilizacji. Szpilka trzymał głowę rywala, próbując skleić go do siebie. Mariusz rąbnął uderzeniami na korpus, rozrywając uchwyt. Nie był jednak zbyt agresywny z góry, skupiając się na kontroli. Realizował polecenia Arbiego Shamaeva. Zdzielił Szpilkę kilkoma krótkimi uderzeniami.

Artur spróbował się kilka razy zerwać, ale Mariusz mu nie pozwolił. Sędzia Marc Goddard zaczął nawoływać o więcej akcji. Szpilka ponownie schwytał głowę Pudzianowskiego, ale ten rozerwał uchwyt, trafiając kilkoma łokciami z góry. W końcu rozpuścił młoty z góry! Szpilka – wzorek Głowackiego – spróbował sierpów z pleców, ale bez większych sukcesów.

Pudzian znów rozpuścił uderzenia z góry, ale… Matko Boska! Z dwudziestu głowy dobrze broniącego się Szpilki nie doszedł chyba nawet jedno!

Mariusz od razu poszedł w klincz na otwarcie rundy drugiej, podczas gdy Szpilka spróbował kontruderzeń. Pudzianowski przedarł się, zamykając rywala na ogrodzeniu. Tam próbował obalać, ale Szpilka bardzo dobrze utrzymał się na nogach.Szpila rozerwał w końcu uchwyt, podczas gdy Pudzian oddychał już rękawami. Pudzianowski rozpuścił cepy, szukając nokautu – ale w półdystansie nie stanowił wyzwania dla fantastycznego boksera! Szpilka grzmotnął go kombinację prawego z lewym, po których Mariusz runął na deski! Swoim zwyczajem schronił głowę, czekając na przerwanie sędziego, podczas gdy Szpilka zasypał go gradem uderzeń, zmuszając sędziego do przerwania zawodów.

Poniżej nagranie z nokautu.
Artur Szpilka wyśrubował tym samym swój bilans w formule MMA do 3-0. Mariusz Pudzianowski doznał drugiej z rzędu porażki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button