UFC

(VIDEO) Arman Tsarukyan zdemolował Beneila Dariusha w walce wieczoru UFC Austin

W pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w Austin Arman Tsarukyan ciężko znokautował Beneila Dariusha w ledwie 64 sekundy, włączając się do mistrzowskiej rozgrywki w wadze lekkiej.
Zmiana warty! W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Austin Arman Tsarukyan (21-3) odniósł najcenniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze, ekspresowo nokautując zaprawionego w bojach Beneila Dariusha (22-6-1).
Dariush rozpoczął od kopnięć – na korpus i na wykroczną nogę rywala. Poszukał ostrego lewego, ale przestrzelił. Tsarukyan wyprowadził kilka badawczych lewych prostych, bez intencji trafienia. Dariush ruszył z serią prawych, aby przygotować sobie mocny lewy, ale Ormianin sprawnie odszedł po łuku, nie dając się zamknąć na ogrodzeniu.

Arman przygotował sobie kros lewymi, ale nie trafił czysto. Amerykanin z wysoko uniesioną gardą. Trafił kolejnym ładnym lowkingiem. Ruchliwy Ormianin straszył go obniżaniem pozycji, pracował aktywnie lewicą.

Beneil spróbował jaba, ale nie doszedł on celu. Obszerny lewy Dariusha przeszył powietrze – Tsarukyan sprawnie odskoczył. Minęła minuta walki.

Arman markowanymi lewymi przygotował sobie prawy sierp, skracając dystans. Dariush schował się za gardą, podczas gdy Tsarukyan ściągnął jego głowę na kolano – nie trafił, ale zanim Amerykanin ponownie ustawił szyki obronne, odpalił szybki prawy prosty, ścinając rywala z nóg!

Benny runął jak długi, ledwie żyw! Tsarukyan doskoczył z bombą, ale nie trafił. Natychmiast jednak – zanim Amerykanin zdołał dojść do siebie – potraktował go kolejnymi uderzeniami, wsadzając Dariusha na łódź Charona! Koniec!

Poniżej nagranie z nokautu.Arman Tsarukyan odniósł tym samym trzecie zwycięstwo z rzędu i ósme w ostatnich dziewięciu występach. W wywiadzie udzielonym po walce zapowiedział marsz po tytuł mistrzowski wagi lekkiej.

Dla Beneila Dariusha była to druga porażka z rzędu.

This poll has ended (since 22 days).

Islam Makhachev vs. Arman Tsarukyan 2 - kto wygrałby?

Islam Makhachev
81.45%
Arman Tsarukyan
18.55%

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button