(VIDEO) Anthony Smith zdemolował Ryana Spanna!

Anthony Smith zdeklasował Ryana Spanna w daniu głównym gali UFC Fight Night w Las Vegas.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas Anthony Smith (36-16) zdemolował Ryana Spanna (19-7).
Smith rozpoczął od mocnego lowkinga. Spann odpowiedział frontalem na korpus. Kolejny srogi lowking doszedł wykrocznej nogi Spanna. Ten poszukał lewych prostych.
Ładny bezpośredni lewy sierpowy autorstwa Anthony’ego doszedł celu. Smith spróbował kopnięcia na korpus, ale pogubił się, oddając plecy – Spann wykorzystał okazję, szukając obalenia przy ogrodzeniu. Wyniósł rywala i przeniósł go kilka metrów, ale obalić nie zdołał.

Na rozerwanie klinczu doszło do ostrej wymiany. Szukając prawego prostego, Spann wpadł w zasięg Smitha, który ściął go z nóg krótkim lewym sierpem! Rzucił się następnie z ostrymi łokciami za naruszonym rywalem, ale ten przetrwał na dole. W kotle Lwie Serce poszukał balachy, ale Superman uwolnił się. Zdzielił siedzącego przy siatce rywala kolanem na korpus – tuż przy głowie.

Smith wykluczył rękę Spanna, wracając na nogi, gdzie rozpuścił ręce przy ogrodzeniu, szukając jeszcze kolana na głowę. Walka trafiła na środek oktagonu.

Ryan trafił mocnym lewym prostym, po którym Smith dał kilka kroków wstecz. Anthony odpowiedział lowkingiem, ale częściowo zainkasował kontrujące kombo 1-2.

Ostra wymiana lewy na lewy – obaj trafili, ale to Spann zatańczył na nogach! Kolejna wymiana – Smith poprawił kontrującym lewym sierpem! Śliczny krzyżowy Anthony’ego doszedł celu! I lewy prosty też! Miękkie nogi Spanna! Srogi prawy sierpowy Smitha doszedł celu, posyłając Spanna na deski!Ryan poszukał desperackiego obalenia, ale Lwie Serce kapitalnie ułożył go na plecach. Spann, nadal wyraźnie naruszony, znalazł się w żółwiu, próbując wracać na nogi, ale Smith czaił się z ciosami, następnie zachodząc rywalowi za plecy. Wpiął dwa haki, rozciągając Supermana na brzuchu! Przełożył rękę pod jego brodą i zmusił rywala do poddania!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Emocje nie skończyły się jednak wraz z odklepaniem Ryana, bo Anthony wyraźnie pocieszony nie był wypowiedziami rywala w drodze do gali. Zrobiło się zamieszanie, ale zawodnicy szybko się pogodzili.
Dla Anthony’ego Smitha jest to trzecie zwycięstwo z rzędu. Po walce zaprosił w rewanżowe oktagonowe tany Aleksandara Rakicia, który natychmiast obwieścił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest dostępny w grudniu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply