UFC

(VIDEO) Alexander Volkov zmasakrował Alistaira Overeema!

W pojedynku wieńczącym galę UFC Fight Night w Las Vegas Alexander Volkov zdemolował Alistaira Overeema.

W walce wieczoru gali UFC Fight Night w Las Vegas świetnie dysponowany Alexander Volkov (33-8) odniósł niezwykle cenne zwycięstwo, rozbijając i w drugiej rundzie nokautując Alistaira Overeema (47-19).

Overeem od razu ustawił się odwrotnie. Volkov potraktował go srogim wewnętrznym lowkingiem na wysokości łydki. Holender na siatce w charakterystycznej pozie broni się gardą – i wybronił się.

Kolejne niskie kopnięcie Volkova doszło celu. Overeem odpowiedział własnym. Rosjanin odrobinę aktywniejszy i agresywniejszy. Dużo kiwek i przyruchów. Frontal na schabach Overeema. Holender odpowiedział jednak dwoma lewwymi sierpowymi, które weszły czysto.
Reem zainkasował ładnego jaba. Poszukał obalenia, ale bez powodzenia. Trafił natomiast kolejnym lewym sierpowym z odwrotnej pozycji. Piękny podbródek z przedniej ręki autorstwa Holendra. I kopnięcie na korpus! Czysto! Overeem poprawił kopnięciem na kolano.

Jednak chwilę potem Volkov zaskoczył go dobrym uderzeniem, wytrącając Holendra z równowagi. Overeem wylądował na deskach, broniąc się w żółwiu. Volkov ruszył za nim, rozpuszczając ręce, ale Holender przetrwał i wrócił na nogi.Ostatnie kilkadziesiąt sekund pierwszej rundy toczyło się pod dyktando Drago, który wyraźnie poczuł krew. W jednej z akcji Holender ponownie ustawił się na siatce, unosząc gardę, ale kilka precyzyjnych ciosów Volkova doszło celu, mocno rozbijając twarz weteranowi.

Ładne proste w wykonaniu Rosjanina na otwarcie drugiej rundy. Wchodzą jak w masło! Holender czai się cały czas na zamachowego lewego, ale Rosjanin czujny. Powstrzymał podejście zapaśnicze Overeema, trafiając kolejnymi prostymi.
1-2 Volkova zachwiało Holendrem! Volkov rozpuszcza ręce! Twarz Holendra zmasakrowana! Salwując się ucieczką, Reem chwilami odwracał się od rywala plecami! Precyzyjne proste Volkova bez problemu penetrowały gardę porozbijanego już mocno Holendra!

Fantastyczna kombinacja prawego prostego z lewym sierpem za gardę w wykonaniu Rosjanina! Holender na deskach! Koniec!

Dla Alexandra Volkova jest to drugie zwycięstwo z rzędu i trzecie w ostatnich czterech występach – jedynej porażki w tym okresie doznał z rąk Curtisa Blaydesa.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

UFC FN: Overeem vs. Volkov – wyniki i relacja

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button