KSWPolskie MMA

(VIDEO) Soczysty lewy po kopnięciu na głowę! Aleksandar Ilić zdemolował Adriana Dudka!

Aleksandar Ilić rozbił w pył Adriana Dudka w pierwszej rundzie podczas gali KSW 60.

Aleksandar Ilić (13-4) zdemolował Adriana Dudka (5-2) w pierwszej rundzie podczas gali KSW 60 w Łodzi.

Ilić od początku walki wywarł delikatną presję, zmuszając Dudka do krążenia przy ogrodzeniu. Kilka ostrych sierpowych Polaka przeszyło powietrze. Serb polował na mocne kopnięcia zakroczną głową, polując na korpus i głowę. Ilić szukał też ciosów prostych, wykorzystując swoją przewagę zasięgu.
Polak miał problemy z przedarciem się przez zasięg rywala. Ładny kros Ilicia doszedł celu. Sierp Dudka w powietrze. I jeszcze jeden. Middlekick autorstwa Ilicia, który następnie świetnie wymanewrował nacierającego Dudka. Polak próbował odpalać ostry prawy sierpowy w odpowiedzi na kopnięcia Ilicia, ale póki co bez większych
Joker odpalił potężne kopnięcie na głowę – trafiło w gardę, ale Dudek wyraźnie je odczuł. Serb ponowił z kolejnym kopnięciem na głowę, które również zostało zblokowane, ale… Dołożył szybki lewy prosty, ścinając z nóg zaskoczonego Polaka. Seria uderzeń z góry dopełniła dzieła zniszczenia.Po zwycięstwie Aleksandar Ilić, który wyrównał swój bilans w KSW do 2-2, rzucił wyzwanie kilku zawodnikom – Tomaszowi Drwalowi, Tomaszowi Jakubcowi czy Patrikowi Kinclowi. Wyraził też gotowość na rewanż z Damianem Janikowskim.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

KSW 60: De Fries vs. Narkun II – wyniki, relacja i punktacja na żywo

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button